שובר קופות: דדפול 2 מכניס 300 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון בבתי הקולנוע

ג'וש ברולין וראיין ריינולדס, "דדפול 2" (תמונה באדיבות פורום פילם) ג’וש ברולין וראיין ריינולדס, “דדפול 2” (תמונה באדיבות פורום פילם)

לא שיאן, אבל גם לא מביך – “דדפול 2” (Deadpool 2), ההמשך לסרט המכניס ביותר בכל הזמנים בקטגוריית “למבוגרים בלבד”, מסיים את סוף השבוע הראשון שלו באולמות הקולנוע עם כ-301 מיליון דולר בהכנסה גלובאלית, כאשר 125 מיליון מתוכם הגיעו מארצות הברית.

כאמור, הסרט הראשון על שכיר החרב החצוף הראה נתונים מרשימים יותר – הוא הכניס 132 מיליון דולר בזירה הביתית כבר בסוף השבוע הראשון, למרות שהוקרן בכמות קטנה בהרבה של בתי קולנוע. כך או כך, לא מדובר בהפסד – “דדפול 2″ הופק בעלות של 110 מיליון דולר, סכום כפול מקודמו אך עדיין נמוך יחסית לסרט גיבורי על, וכבר בסוף השבוע הראשון הוא כיסה את ההוצאות האלה. מכאן אולפני פוקס יראו בעיקר רווח.

ואם בפוקס עסקינן, כדאי לציין את השיא האישי ש”דדפול 2” הביא לבית ההפקות ממנו הוא בא – הוא אמנם לא עקף את קודמו בקטגוריית ה-R למבוגרים בלבד, אבל השיג הישג גדול הרבה יותר בשוק הגלובאלי – עם פתיחה של 176 מיליון דולר מחוץ לארצות הברית, “דדפול 2” זוכה לתואר הסרט המכניס ביותר של פוקס בסוף השבוע הראשון מחוץ לארה”ב – לא רק בקטגוריית R אלא בכל הקטגוריות. המחזיק הקודם בתואר היה “אקס-מן: העתיד שהיה”, עם 174 מיליון.

“דדפול 2” הוא גם הסרט החזק ביותר בבתי הקולנוע בסוף השבוע הזה, מה שלא מפתיע. במקום השני מאחוריו מדשדש “הנוקמים: מלחמת האינסוף“, שכבר התברג למקום הרביעי בהכנסות גלובאליות עם מעל 1.8 מיליארד דולר עד כה, אחרי “אווטאר”, “טיטאניק” ו”מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר”. הסבירות שהוא יעקוף מי מהם קטנה משבוע לשבוע, בהתחשב ב”דדפול 2″ שגונב את ההצגה עכשיו, או ב”סולו: סיפור מלחמת הכוכבים” שיצא בסוף השבוע הקרוב וידחוק את שניהם עוד רחוק יותר למטה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים