בתמונה: OnePlus 6 עם Pixel Launcher (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

בתמונה: OnePlus 6 עם Pixel Launcher (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

גוגל מתכננת להציג חריץ במסך וזוג מצלמות סלפי במכשיר ה-Pixel 3 XL

מכשירי הדגל הבאים בפיתוח חטיבת המוצרים של גוגל, הם ה-Pixel 3 וה-Pixel 3 XL, צפויים להיחשף ברבעון האחרון של השנה הנוכחית, ככל הנראה בחודש אוקטובר. על פי דיווח אתר בלומברג, מתכננת גוגל מספר עדכונים משמעותיים עבור דגם הפיקסל 3 הגדול מבין השניים, ביניהם נמצא מסך מקצה לקצה עם חריץ הבולט בחלקו העליון וזוג מצלמות סלפי.

על פי הדיווח, דגם ה-Pixel 3 יציג עיצוב הדומה לזה של דגם הפיקסל 2 שהוצג בשנה שעברה, בעוד דגם ה-Pixel 3 XL ישלב מסך מקצה לקצה וישלב חריץ הבולט מתוך מסגרת המכשיר אל תוך המסך על מנת שגוגל תוכל להמשיך ולשלב במכשיר זוג רמקולים הפועלים יחדיו בסטריאו. רמקול אחד יוטמע בחלקו התחתון של המכשיר, על גבי המסגרת ולצד מחבר הטעינה, בעוד הרמקול השני יימצא בחריץ הבולט אל תוך המסך.

באותו חריץ נוכל למצוא גם את זוג מצלמות הסלפי בדגם ה-XL, אולם על פי הדיווח לא תשלב גוגל מערך צילום כפול גם בגב המכשיר, אלא תמשיך להשתמש בחיישן צילום ראשי בודד. גוגל הדגימה בדגמי הפיקסל הקודמים כי היא מסוגלת לייצר תוצאות טובות בצילומי פורטרט עם אפקט הבוקה (Bokeh), המאפשר טשטוש סביבתו של מושא הצילום, ונראה כי החברה תמשיך להתמקד בשיפורים בצד התוכנה על מנת להשיג תוצאות דומות ואף טובות יותר בדגמי הפיקסל 3 עם מצלמה בודדת.

בהדלפה שהוצגה מוקדם יותר השבוע ניתן היה לראות זוג זכוכיות מגן המשמשות לכיסוי מסך סמארטפון להן יוחס שימוש בדגמי הפיקסל 3 העתידיים. בתמונות ניתן לראות כי דגם הפיקסל 3 זוכה לעיצוב הדומה לזה של הפיקסל 2 עם שוליים מצומצמים יותר, בעוד דגם הפיקסל 3 XL מופיע עם חריץ, אשר קטן יותר מזה של ה-iPhone X מבית אפל, ומשלב מה שנראה כזוג מצלמות סלפי.

מגני זכוכית למסך פיקסל 3 (הדלפה: Slashleaks)

מגני זכוכית למסך פיקסל 3 (הדלפה: Slashleaks)

עיצובו של דגם ה-Pixel 3 XL מזכיר מעט את זה של ה-LG G7 או ה-OnePlus 6 (מוצג עם Pixel Launcher בראש הכתבה), כאשר על פי הדיווח בבלומברג יציג המכשיר שוליים מצומצמים למדי. הדיווח מוסיף כי גוגל מתכננת להסיר לחלוטין את השוליים בעתיד, אולם בשלב זה מבקשת החברה להשתמש בחריץ על מנת להמשיך ולשלב זוג רמקולים שיעבדו יחדיו בסטריאו.

גוגל סיפקה התייחסות מיוחדת לחריץ בצד התוכנה עם הצגתה של מערכת ההפעלה Android P, זו תאפשר למפתחים להציג אפליקציות המותאמות עבור תצורת התצוגה החדשה.

הדיווח מוסיף ומציין כי השנה תבחר גוגל להעביר את ייצור הסמארטפונים החדשים בסדרת הפיקסל למפעלי פוקסקון (Hon Hai), המייצרים מכשירים עבור אפל וחברות נוספות. בשנה שעברה השתמשה גוגל בשירותיהן של HTC (דגם Pixel 2) ו-LG (דגם Pixel 2 XL) שהיו אחראיות על צד עיצוב הסמארטפונים, אולם השנה, כך נראה, תהיה חטיבת המוצרים של גוגל אחראית על כל תהליכי העיצוב והפיתוח. בשנה שעברה רכשה גוגל את מחלקת ה-Pixel בחטיבת פיתוח המוצרים של HTC, זו תיקח חלק בפיתוח מכשירי סדרת הפיקסל 3.

מקורות
Bloomberg
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות