הזמנה לחשיפת MIUI 10 (תמונה: Xiaomi)

הזמנה לחשיפת MIUI 10 (תמונה: Xiaomi)

שיאומי חושפת את מערכת ההפעלה MIUI 10 עם תכונות AI מתקדמות

| יום חמישי, 31 במאי 2018, 09:53 | מערכות הפעלה, סלולר
תגיות: MIUI, MIUI 10

חברת שיאומי חשפה היום (ה', 31.5) באופן רשמי את מערכת ההפעלה החדשה שלה למכשירי טלפון, MIUI 10, אשר משלבת מגוון רחב של תכונות הנופלות תחת הגדרת ה"בינה המלאכותית". מערכת ההפעלה החדשה תגיע למכשיריה החדשים של החברה, אך בשיאומי מבטיחים כי רבות מהפונקציות החדשות שתאפשר MIUI 10 יגיעו גם לדגמים ישנים יותר של הסמארטפונים שמייצרת החברה.

מערכת ההפעלה MIUI 10 תאפשר לשיאומי להשתמש במלוא התצוגה של המסך על ידי סידור מחדש של עיצוב התצוגה במכשירים כמו ה-Mi Mix 2S שמגיע כמעט ללא שוליים בכלל סביב המסך. אפשרויות התצוגה החדשות יאפשרו הפעלה טובה יותר באמצעות מחוות, אפשרות החלקה לסגירת אפליקציות מתוך מסך ריבוי המשימות (Multitasking) ולחיצה ארוכה על אפליקציה לשם צפייה באפשרויות נוספות.

בתחום ה-AI מספקת שיאומי פתרון של עוזרת חכמה המגיעה עם מערכת ההפעלה MIUI 10, זו מסוגלת להציג מצב מיוחד לרכב דרכו ניתן לבצע את כל התקשורת עם הטלפון באופן קולי (בסינית), ללא מגע ידיים. הפעלת הפונקציה מתבצעת עם הכניסה לרכב בנגיעה אחת במסך ועל פי ההדגמה שביצעה החברה, ניתן להפעיל ניווט, לתפעל אפליקציית מוסיקה ואף לשלוח ולקבל הודעות טקסט שיתורגמו לנהג באופן קולי.

בצד המצלמה מוסיפה מערכת ההפעלה החדשה שיפורים בצילום תמונות פורטרט, אלו יציגו תמונות טובות יותר עם אפקט הבוקה (Bokeh) לטשטוש הרקע סביב מושא הצילום, בין אם במכשיר מצלמה אחת או שתיים. פונקציות אלו יגיעו לא רק למכשירים חדשים, אלא גם לדגמים וותיקים יותר כמו ה-Xiaomi Mi 5 או ה-Mi Note 2.

פוקנציות נוספות המגיעות יחד עם MIUI 10 למכשיריה של שיאומי גם הן מקוטלגות על ידי החברה כחלק ממערך הבינה המלאכותית ומאפשרות לממשק המשתמש לפעול במהירות גבוהה הרבה יותר. החברה תשמור מידע על אפליקציות הנמצאות בשימוש תדיר במכשיר על מנת שניתן יהיה לגשת אל אלו מהר יותר ומידע הנשמר ברקע על ידי מערכת ההפעלה צפוי לספק מהירות גבוהה יותר בפתיחה ראשונית של אפליקציות, מעבר בין אפליקציות ועוד.

מערכת ההפעלה החדשה תאפשר גם התממשקות נוחה יותר עם מוצרי הבית החכם של שיאומי, אלו יהיו ניתנים להפעלה באמצעות אפליקציית החברה לניהול הבית מממשק אחיד, שיאפשר גם הפעלת המוצרים במתן פקודות קוליות.

שליטה על מוצרי בית חכם מאפליקציית שיאומי ב-MIUI 10

שליטה על מוצרי בית חכם מאפליקציית שיאומי ב-MIUI 10

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות