-פרסומת-

Lenovo Watch X (תמונה: Lenovo)

הוכרז: Lenovo Watch X – שעון מכני חכם עם מסך OLED וסוללה גדולה במיוחד
| יום חמישי, 7 ביוני 2018, 17:00 | מחשוב לביש

לאחר שהכריזה על דגם ה-Watch 9 בשנה החולפת, כעת חושפת לנובו את דגם ה-Lenovo Watch X, זאת בזמן שהאות X מבטאת את הספרה 10. אם אתם בחיפושים אחר שעון חכם עם מראה של שעון רגיל לגמרי, נראה כי הדגם המוזכר הוא השעון בשבילכם.

את חזית הדגם החדש מעטר מסך מסוג OLED את זה מצפה זכוכית ספיר המעניק תחושה של מראה. למען הדלקת המסך תצטרכו פשוט להרים את הזרוע עליה נמצא השעון, אשר באמצעותו תוכלו לראות את ההתראות האחרונות, למצוא את הסמארטפון על ידי השבת צליל, לעקוב אחר קצב הלב בזמן אמת ועוד.

בגזרת הקישוריות מציע ה-Watch X תמיכה בבלוטות’ בגרסה 5.0 יחד עם מערך של שישה חיישנים סטנדרטיים, ביניהם נוכל למצוא את חיישן הגרביטציה, ג’יירוסקופ, ברומטר ועוד. חיישן נוסף הקיים בשעון החדש של לנובו הוא חיישן לחץ הדם, שימדוד את לחץ הדם ויתריע כאשר זה אינו יציב.

את המערך כולו תתפעל סוללה בקיבולת 600 מיליאמפר/שעה, זאת לעומת הטווח הסטנדרטי בשוק השעונים הנע בין 300 ל-400 מיליאמפר/שעה בשעונים המובילים. בנוסף לכך, על פי החברה, הסוללה עתידה להספיק לכם ל-45 ימים במצב המתנה. לצד הדברים הללו, השעון עמיד בפני מים ואבק עד לעומק של 80 מטרים ומגיע עם רצועת מתכת ב-2 גרסאות.

את השעון הפרידה החברה ל-2 גרסאות הנקראות Watch X ו-Watch X Plus אך לא ציינה הבדלים בין השניים למעט הרצועות והמחיר. את הדגם הרגיל מתמחרת לנובו בכ-47 דולר לגרסת המתכת הראשונה וכ-51 דולר לגרסת המתכת השנייה. עם זאת, דגם הפלוס מתומחר תחת כ-62 דולר לגרסה הראשונה וכ-67 דולר לגרסה השנייה הכוללת רצועה עשויה עור.

את זוג השעונים ניתן יהיה לרכוש בשוק הסיני החל מה-12 ביוני בצבעים שחור וכסוף.

Lenovo Watch X (תמונה: Lenovo)

Lenovo Watch X (תמונה: Lenovo)

 

מקורות
Lenovo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות