הוכרז: Forza Horizon 4 יגיע באוקטובר, יתרחש בבריטניה

מיקרוסופט הכריזה על המשחק הבא בסדרת-הבת של Forza, שהיא סדרת Forza Horizon. המשחק החדש ייקרא Forza Horizon 4, ויגיע ל-Xbox One ולמחשב האישי ב-2 באוקטובר. ההכרזה התבצעה במהלך האירוע של מיקרוסופט, בתערוכת E3. המשחק הקודם בסדרה, Forza Horizon 3, נחשב למשחק מוצלח שזכה לאהדת המעריצים ברחבי העולם. חברת Playground Games ממשיכה את פיתוח הכותר החדש.

Forza Horizon 4 ימוקם בבריטניה, כך שניתן לצפות לנופים שונים ממה שראינו עד כה, לאווירה חדשה, ואולי גם לכמה אתרים מפורסמים שיככבו בין המסלולים. המשחק יציג עולם פתוח "משותף", וגם עונות שיתחלפו באופן דינאמי. נראה כי יהיו במשחק בתים שניתן לבקר בהם, ודמויות גם מחוץ לכלי הרכב עצמו.

צילום: מיקרוסופט

ההכרזה לוותה בטריילר חדש, ברזולוציית 4K, שרומזת כי המשחק ימשיך את הקו של Forza, אשר מהווה את אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכוחה של קונסולת ה-Xbox One ברזזולוציית 4K טבעית (בגרסת ה-X). הטריילר מציג שלל סביבות בריטיות, החל מרחובות עירוניים ועד לשדות ופיתולים הרריים, בכמה עונות שונות ועם מגוון כלי רכב. בין האופנועים המקפצים ומכוניות המירוץ ניתן היה לראות כמה כלי רכב אנגליים קלאסיים, ואפילו רחפת.

מיקרוסופט ניצלה את הבמה לציון הגרסאות השונות שיהיו זמינות עבור המשחק: גרסת Standard בעלות של 60 דולרים, גרסת Deluxe בעלות 80 דולרים, וגרסת Ultimate בעלות של 100 דולרים. צפוי כי הגרסאות היקרות יותר יגיעו עם מזכרות פיזיות, אולם לא ברור עדיין מהם הפריטים. חלק ממבצעי ההזמנה המוקדמת כבר נחשפו, כמו מכונית Aston Martin DB11 משנת 2017, וחולצה, שיצורפו למזמינים מראש ברשת GameStop.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות