חברת Respawn מכריזה על Star Wars Jedi: Fallen Order

| יום שני, 11 ביוני 2018, 12:30 | משחקים

חברת Respawn, העומדת מאחורי משחקי Titanfall, הכריזה על משחק חדש ששמו Star Wars Jedi: Fallen Order. כעת אנו יודעים את שמו המלא של המשחק, שעצם קיומו בפיתוח נרמז כבר לפני זמן רב למדי. למרות שלא צורפו חומרים ראויים לציון, כמו טריילר או הדגמה מהמשחק, עדיין גילינו כמה פרטים מעניינים וחשובים לא פחות. ההכרזה התבצעה במהלך מסיבת העיתונאים של EA, בתערוכת E3 שבלוס אנג'לס, ארצות הברית.

ראשית צויין כי המשחק יגיע בתקופת החגים של 2019, כלומר עוד למעלה משנה. המשחק יתרחש במהלך תקופה חשוכה למדי בהיסטוריה של Star Wars, בה נזירי הג'דיי ניצודו ברחבי הגלקסיה. הסיפור ימשיך זמן קצר אחרי Revenge of the Sith, הפרק השלישי בסדרת הסרטים, ובמסגרת זו ניכנס לנעליו של ג'דיי מתלמד שהצליח לשרוד, ונכיר את סיפורו. חשוב לא פחות – נוכל להלחם עם חרבות אור.

חברת Respawn ידועה בזכות משחקי Titanfall – משחקי פעולה מהירים מרובי-משתתפים. עם זאת, נראה כי Jedi: Fallen Order יהיה משחק לשחקן יחיד, עם אווירה אפלה ומחוספסת. החברה הוכיחה בעבר את יכולתה בהפקת משחקים איכותיים, ולכן ההכרזה עוררה גל של התרגשות בקרב הגיימרים. למרות שלא פורסמו חומרים כלשהם מהמשחק, EA הציגה אתר ייעודי עבורו, בו ניתן להרשם לקבלת עדכונים בהמשך.

EA אחראית גם על Star Wars Battlefront 2, שזכה לשבחים אודות הגרפיקה היפיפיה במשחק, אך גם ספג ביקורת אודות החוסר בסיפור כלשהו, או חוויה עמוקה יותר לשחקן יחיד. בנוסף, המודל הכלכלי של המשחק גרר את EA לצרות מסביב לעולם, כאשר במרכז השערוריה עמד מודל ה-Loot Boxes של החברה. ייתכן כי Jedi: Fallen Order יכול להוציא את EA מהבוץ התדמיתי, לפחות מבחינת היצע תוכן איכותי לשחקן יחיד בעולם Star Wars.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות