התחילו צילומי וונדר וומן 1984 – סרט ההמשך של וונדר וומן בכיכובה של גל גדות

מתוך "וונדר וומן 1984" (באדיבות Tulip Entertainment) מתוך “וונדר וומן 1984” (באדיבות Tulip Entertainment)

חברת האחים וורנר (Warner Bros) הוציאה הודעה רשמית לעיתונות לפיה צילומי סרט ההמשך של “וונדר וומן” (Wonder Woman) התחילו. שמו הרשמי של הסרט הוא “וונדר וומן 1984“, והוא מבוים על ידי פטי ג’נקינס (Patty Jenkins), במאית הסרט הראשון, שהוא גם הסרט היקר ביותר וגם הסרט המכניס ביותר שבוים על ידי אישה.

גם ג’נקינס וגם גל גדות, שמשחקת את גיבורת הסרט, שיתפו תמונות מהסט ברשתות החברתיות. בין התמונות מופיע גם כריס פיין (Chris Pine), מה שמהווה אישור חד משמעי ראשון ומפתיע לכך שהוא יחזור לגלם את סטיב טרבור גם בסרט ההמשך. בסרט הראשון טרבור היה חייל אמריקאי שהגיע בטעות לת’מיסקרה, אי האמזונות בו התגוררה דיאנה/וונדר וומן, והוא גם זה שהביא אותה איתו לעולמינו – ישר ללב מלחמת העולם הראשונה.

מתוך "וונדר וומן 1984" (באדיבות Tulip Entertainment)
מתוך “וונדר וומן 1984” (באדיבות Tulip Entertainment)

אין עוד פרטים על הסרט החדש מלבד השם שלו, אבל מהשם עצמו אפשר לחלץ לא מעט מידע. ראשית, אפשר לשער שהסרט מתרחש בשנת 1984 – התמונה של דיאנה שעומדת מול קיר של טלוויזיות צבעוניות מעיד שאכן זו התקופה. שנית, ישנו כמובן גם הרפרנס לספר “1984” של ג’ורג’ אורוול, דיסטופיה על ממשלה טוטאליטרית שעוקבת אחר אזרחיה. זה עומד בקנה אחד עם הקו שנקבע בסרט הקודם – אם דיאנה ניסתה להציל את האנושות מהקונספט של מלחמות בסרט הראשון, אז סביר שהיא תרצה גם לרפא אותנו מהחולי של דיקטטורות פולשניות.

“וונדר וומן 1984” צפוי לעלות למסכים באוקטובר 2019, כך שיש עוד זמן לגלות עוד פרטים על הסרט.

השוואת מפרטים