הוכרז: סקייפ תשולב בשירותי הצ’אט של פייסבוק

שבוע בדיוק לאחר הבטחתו של מנכ”ל פייסבוק מארק צוקרברג לחשוף “משהו מדהים”, מגיעה ההכרזה לה ציפו לא מעט ממכורי הרשת החברתית הגדולה בעולם. ממש לפני זמן קצר הכריזה פייסבוק רשמית על התוספת החדשה והמדהימה לפייסבוק, שייתכן ומגיעה במועד זה בעקבות השקתו של שירות גוגל+ בשבוע שעבר – אפשרות לביצוע שיחות וידאו ישירות מהדפדפן באמצעות Skype.

נדמה כי לא היה מנוס מכך ששירות התקשורת האינטרנטי הגדול בעולם ישתף פעולה עם הרשת החברתית הגדולה בעולם, כעת אנחנו יכולים להנות במקום אחד משני השירותים המובילים בתחום. צוקרברג הכריז על שלושה שירותים חדשים שיוולדו הודות לחבירה של שתי המעצמות, הנה הם לפניכם: צ’אט קבוצתי, דרך חדשה לצ’וטט עם החברים שלנו (או לפחות למצוא אותם במהירות) ושיחות וידאו מובנות דפדפן באמצעות סקייפ. מה שתפס את תשומת ליבנו היא הקלות בה ניתן לפתוח צ’אט קבוצתי ולקבל שיחת וידאו מרשימת החברים שלנו בסקייפ. מעבר לכך, השירות החדש יהיה קשוב מאוד לצרכיו של המשתמש במטרה לדעת ללמוד את צעדיו ולהקל עליו עת שימוש עתידי.

עוד נמסר כי כעת פייסבוק מונה כ-750 מליון חברים וכי בחודש אחד מתבצעות 300 מליון דקות של שיחות וידאו בשירות הסקייפ. “הכנת הטכנולוגיה לא הייתה פשוטה”, נמסר, “אך לאחר שישה חודשים של מאמץ משולב הצליחו בסקייפ לגרום לשירות לעבוד בצורה מופלאה”. כמו כן, חברת סקייפ ציינה כי ישנם תכנונים להקים שירותים בתשלום וכי השותפות החדשה עם פייסבוק תהיה חזקה ותימשך לאורך זמן.

השירות צפוי להגיע לכל משתמשי הרשת החברתית תוך כמה שבועות והוא יופץ בלמעלה מ-70 שפות. תוכלו גם לנסות להפעילו מעכשיו.

אין ספק שפייסבוק עושה מאמצים רבים בכדי להשיב לגוגל על שירות הרשת החברתית גוגל+, ובמיוחד על שירות הוידאו שמוטמע בו. כעת עושות שתי הענקיות צעד נוסף במטרה לכבוש את ליבנו – מי תצליח לעשות זאת? נדע בקרוב…


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים