סדרת שעוני הספורט Garmin Fenix 5 Plus מגיעה לישראל החל ממחיר 3,636 שקלים

שעוני סדרת Fenix 5 Plus (תמונה: Garmin) שעוני סדרת Fenix 5 Plus (תמונה: Garmin)

יבואנית מוצרי חברת גרמין (Garmin) בישראל, חברת רונלייט דיגיטל, הודיעה היום (א’, 1.7) על השקת דגמי הסדרה החדשה של שעוני הספורט החכמים Garmin Fenix 5 Plus בארץ עם תמיכה מלאה בשפה העברית. סדרת השעונים החדשה מגיעה בשלושה דגמים ותוצע יחד עם אוזניות Skullcandy Method Sport במתנה ל-1,000 הרוכשים הראשונים ובמחירים הבאים:

  • שעון Fenix 5S Plus במחיר 3,636 שקלים.
  • שעון Fenix 5 Plus במחיר 3,639 שקלים.
  • שעון Fenix 5X Plus במחיר 3,870 שקלים.

שעון ה-Fenix 5S Plus מגיע במבנה בקוטר 42 מ”מ בלבד ורצועת 20 מ”מ ומציע כעת מסך 1.2 אינץ’ ברזולוציית 240×240 פיקסלים, תוך שדרוג ממסך ה-1.1 אינץ’ שהופיע בדגם הקודם בסדרה. דגם ה-Fenix 5 Plus מגיע בקוטר 47 מ”מ עם רצועת 22 מ”מ ומציע מסך בגודל זהה, בעוד דגם ה-Fenix 5X Plus מגיע בקוטר 51 מ”מ עם רצועת 26 מ”מ, מציע מסך זהה ואפשרות למדידת רמת החמצן בדם (SpO2). שלושה השעונים משלבים מפות מובנות המשמשות לתכנון ויצירת מסלולי ריצה או רכיבה או בחירה ממסלולים קיימים.

משפחת שעוני Garmin Fenix 5s (קרדיט תמונה: יח"צ Garmin)
משפחת שעוני Garmin Fenix 5s (קרדיט תמונה: יח”צ Garmin)

סדרת השעונים החדשה מציעה זיכרון אחסון מובנה בנפח 16 גיגה-בייט לשמירת מוסיקה באופן מקומי וישנה אפשרות להורדה של רשימות השמעה מאפליקציות כמו דיזר (Deezer) ו-iHeartRadio. הדגמים כולם תומכים בתקן 10ATM המאפשר שחייה וצלילה, אם כי השעונים אינם מיועדים לצלילת סקובה. הם מגיעים עם רכיב GPS מובנה עם תמיכה ב-GLONASS ו-Galileo, מציעים מד דופק, מד גובה, ברומטר, מצפן, ג’יירוסקופ, חיישן תאוצה ותרמומטר, כאשר דגם ה-Fenix 5X Plus מקבל גם חיישן למדידת רמת החמצן בדם (SpO2).

בצד הסוללה מציע דגם ה-Fenix 5S Plus עד 7 ימי שימוש עם עם 11 שעות שימוש בהפעלת רכיב ה-GPS ועד 4.5 שעות שימוש רצופות בזמן הפעלת ה-GPS וניגון מוסיקה. דגם ה-Fenix 5 Plus מאפשר עד 12 ימי שימוש עם 18 שעות שימוש בהפעלת רכיב ה-GPS ועד 8 שעות שימוש רצופות בזמן הפעלת ה-GPS וניגון מוסיקה, כאשר דגם ה-Fenix 5X Plus מציע עד 20 ימי שימוש, 32 שעות עם GPS ועד 13 שעות עם GPS וניגון מוסיקה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים