תעלומת רשת חושפת טאבלט חדש; מי הוא TabCo?

| שבת, 9 ביולי 2011, 14:03 | טאבלטים

יצירת תעלומות סביב מוצרים או אנשים היא דרך שיווקית ידועה ולעיתים גם מוצלחת ליצירת באזז – וזה בדיוק המקרה של TabCo (אל תשאלו אותנו, אין לנו מושג אם זה שמו של המוצר או שמה של חברה חדשה שחושבת כי יש ביכולתה להתחרות בזירה כה עמוסה). מתחילת החודש החלו להתפרסם ברשת קטעי וידאו מסתוריים אודות טאבלט חדש שאמור לצאת לאוויר העולם בקיץ הנוכחי, כולם מציגים בצורה כזו או אחרת את השאלה – מי הוא, או של מי הוא Tabco.

בוידאו הזה למשל, רואים מספר חבר’ה צעירים חוגגים יום הולדת למנהל הפיתוח של מוצר חדש, אותו הוא לוקח איתו לכל מקום. כמה דקות לאחר מכן, כשמנהל הפיתוח הצעיר נופל ומאבד את הכרתו, צעירה אחרת ניגשת אליו ושולפת את הטאבלט מכיסו האחורי. בבוקר למחרת, מגיע המוצר החדש לידיים הלא נכונות, שמתארות “משהו מעניין ושונה, ממשק משתמש שטרם נראה לפני-כן”.

YouTube Preview Image

וידאו נוסף, מציג קבוצת מיקוד המוזמנת למשרדיה של החברה על מנת לבחון את המוצר החדש, אך כל זאת לא לפני שהם משבחים את המוצרים בהם הם כבר מחזיקים. הבוחן מחלק לארבעה חובבי טכנולוגיה את הטבאלט החדש ומבקש מהם פשוט… להשתמש בו. חובבי הטכנולוגיה זורקים לאוויר כל מיני הערות כגון “ממשק המשתמש פנטסטי”, “זה האנדרואיד החדש… אולי Ice-Cream”, “גוגל לא יכולים לעשות דבר כזה, זה יותר אפל מאשר גוגל”. לבסוף, מגלה אחד הצעירים את שמו של הטאבלט או את שמה של החברה, למורת רוחו של הבוחן.

YouTube Preview Image

וידאו ריאליסטי יותר מציג כיתובים מסקרנים שהופיעו בשמי סן-פרנסיסקו דקות אחרות לאחר סיום אירוע WWDC 2011 שנערך בחודש שעבר. בין הכיתובים: “תשכחו מהפירות (הכוונה לאפל כמובן)”, “מי הוא Tabco?” ואף כתובת אתר האינטרנט – http://www.whoistabco.com. סביר להניח שהוידאו הזה נערך והכיתובים התווספו לו לאחר הצילום – אחרת היינו שמים לב לזה בעצמנו כבר ב-6 ביוני.

YouTube Preview Image

ברשת האינטרנט, כפי שאתם יודעים, לא הכל קורה כמו שמתכננים וייתכן שכבר ישנם מספר רמזים אודות הטאבלט החדש, אחד הגדולים שבהם היא מערכת ההפעלה שלו – MeeGo. לפני מספר ימים נפתח חשבון טוויטר העונה לשם WeAreMeeGo, מספר שעות לאחר מכן – הוא נמחק בפתאומיות. לא הרבה זמן עבר וכבר הופיע חשבון חדש בשם WeAreTabCo, אחריו עוקבים לא מעט אנשי מפתח מקהילת MeeGo. השערות אחרות ברשת מדברות על טאבלט ראשון לנוקיה, אך אין כל פיסת מידע שיכולה להעיד על כך.

מה דעתכם?
אנחנו כמובן נמשיך לעקוב…

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות