צפו בטריילר המלא הראשון לעונה 2 של איירון פיסט

בכנס קומיק קון צפינו בטיזר קצרצר לעונה השנייה של "איירון פיסט" (Iron Fist). סדרת הקומיקס של נטפליקס (Netflix) מצטרפת ל"ג'סיקה ג'ונס", "לוק קייג'" ו"דרדוויל" ברשימת סדרות יקום מארוול (Marvel) שממשיכות לעונה שניה. במקרה הזה מדובר בעונה שניה שמתרחשת אחרי "המגנים", המיני-סדרה בה ארבעת הגיבורים המדוברים פעלו יחד.

פין ג'ונס (Finn Jones) חוזר לגלם את דני ראנד, מיליארדר צעיר שחזר לניו יורק לאחר שבילה את נעוריו וכל חייו הבוגרים בעיר הסודית קון לון. בקון לון הוא קיבל תפקיד מיוחד, שבא אליו עם כוח – הוא נהייה "אגרוף הברזל". בנוסף להיותו אמן לחימה יוצא דופן, ראנד מסוגל לתעל את הצ'י שלו, כוח החיים שלו, אל האגרוף.

בעונה הראשונה פגשנו גם את חברו הטוב ביותר של דני מקון לון – דאבוס, אמן לחימה טוב לא פחות ממנו. שניהם התחרו על תואר אגרוף הברזל, אך רק אחד יכול להחזיק בתואר – ודני הוא זה שזכה. כעת נדמה שדאבוס חוזר בתור נבל, ממורמר לא רק מכך שהוא לא זכה בתואר, אלא גם כועס על מה שהתרחש בעונה הקודמת. דאבוס לוקח מדני את היכולת לשלוט בצ'י, ומאמץ את זהות נחש הפלדה.

האם זה אומר ששניהם בעלי כוחות על, או שדני מאבד את הכוח שלו כשדאבוס מקבל אותו? זה לא ברור מהטריילר, אבל ברור שדני לא מצליח להתמודד עם דאבוס לבד. מלבד הלוחמת קולין, נראה שהוא מגייס גם את מיסטי נייט מ"לוק קייג'", שוטרת לשעבר שאיבדה את אחת מזרועותיה, והתקינה במקומה זרוע מכאנית שהופכת אותה למסוכנת עוד יותר.

העונה השניה של "איירון פיסט" תעלה במלואה לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס ב-7 בספטמבר הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות