אושר: דיאבלו 3 יגיע ל-Switch בסתיו, עם הרחבות ותוספות מיוחדות

| יום ראשון, 19 באוגוסט 2018, 13:30 | משחקים

לאחר כמה חודשים של שמועות בנושא, בליזארד (Blizzard) מאשרת באופן רשמי כי Diablo III יגיע למכשיר ה-Switch של נינטנדו, עם כמה תוספות מיוחדות למכשיר. לא נמסר תאריך השקה מדויק, אולם נאמר כי המשחק יגיע בסתיו הקרוב. יתר על כן, המשחק יופיע ב-Gamescom, שם יהיה ניתן להתנסות בו.

גרסת ה-Switch תכלול את ההרחבות של המשחק, Reaper of Souls ו-Rise of the Necromancer. המשחק צפוי להגיע עם כל האפשרויות של גרסאות הקונסולות האחרות. בתור בונוס לגיימרים של נינטנדו, שחקני ה-Switch יקבלו גם כמה הטבות בנוסח זלדה: סט שריון המעוצב בסגנון של Ganondorf (נבל ממשחקי זלדה), כנפיים לדמות שלכם, מסגרת לתמונת הגיבור שלכם בעיצוב ה-Triforce, ואפילו תרנגולת (Cucco) כחיית מחמד.

נראה כי גרסת ה-Switch תאפשר לשחק ללא דרישה לחיבור קבוע לאינטרנט – שינוי הגיוני ומתאים לקונסולה, שאפשר לקחת לכל מקום וחיבור האינטרנט לא תמיד זמין עבורה. עם זאת, שחקנים יכולים להשתמש בשירות האונליין החדש של נינטנדו (בתשלום) כדי לשחק אונליין עם דמויות "עונתיות". שירות האונליין של נינטנדו יושק בחודש הבא. השירות יאפשר גם לגבות את השמירה שלכם בענן באופן אוטומטי.

שינוי נוסף שיזכו לקבל הגיימרים הינו האפשרות לקפוץ ישר ל-Adventure Mode, מבלי להשלים את הסיפור של המשחק. מצב זה מאפשר לטייל בעולם המשחק באופן חופשי ולקבל משימות זריזות יותר. Adventure Mode הוצג לראשונה בהרחבה Reaper of Souls, ובהתחשב בכך שמדובר במשחק שיצא ב-2012, ניתן להסיק כי הרבה גיימרים כבר לא מעוניינים בסיפור של המשחק (או שכבר שיחקו בו) וישמחו לקפוץ ישר למים העמוקים של דיאבלו 3.

מבחינה טכנית, נראה כי בליזארד מנסה לשמור על חוויה אחידה לאורך המשחק. החברה הודיעה כי המשחק ירוץ בקצב רענון מכובד של 60 תמונות בשניה, בכל חלקי המשחק. במצב נייד רזולוציית המשחק תהיה 720p (הרזולוציה הטבעית של המכשיר) ובמצב עגינה הרזולוציה תהיה מעט גבוהה יותר: 960p. בליזארד מסרה כי למעט הבדל זה, השחקנים לא ירגישו בהבדלים כלשהם בין מצב עגינה למצב הנייד של ה-Switch.

מקורות
EuroGamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות