נטפליקס מחדשת את GLOW לעונה שלישית

אליסון ברי מתוך "GLOW" (צילום: Erica Parise, תמונה באדיבות נטפליקס) אליסון ברי מתוך “GLOW” (צילום: Erica Parise, תמונה באדיבות נטפליקס)

נטפליקס (Netflix) הודיעה שהיא מחדשת את הסדרה GLOW לעונה שלישית. ההכרזה נעשתה על ידי סרטון קצר בו הודבקו יחד קטעים בהם דמויות מהעונה השניה אמרו את הספרה 3. כמו לאחר העונה הקודמת, ההכרזה על החידוש נעשתה כחודש לאחר שחרור העונה. החידוש מרגיש במקום, שכן GLOW קיבלה כבר שש מועמדויות לפרסי האמי – הישג לא מובן מאליו בכלל לסדרה בעלת אופי נישתי מעט.

GLOW מבוססת באופן רופף על ליגת היאבקות אמיתית משנות ה-80 – Gorgeous Ladies of Wrestling. הסדרה עוקבת אחרי רות’ וויילדר, שחקנית כושלת אותה משחקת אליסון ברי (Alison Brie) מ”מד מן” ו”קומיוניטי”, שמלוהקת לליגה מרגע הקמתה על ידי סם סילווה, במאי לא יוצלח וממורמר אותו משחק הקומיקאי מארק מרון (Mark Maron). הסדרה מציגה את הדינמיקות הייחודיות שמתפתחות בין המתאבקות של GLOW, ובמערכות היחסים של רות’ עם הסובבים אותה – מערכות יחסים שנוטות להיות הרסניות.

לא נחשפו עדיין פרטים על העונה השלישית, אך בהתחשב בסוף העונה הקודמת, ועל סמך הציוץ ששוגר מעמוד GLOW בטוויטר, אפשר להניח שהשלישית תתרחש בלאס וגאס. הסדרה תמשיך להיות מונעת על ידי זוג יוצריה, ליז פלאהייב (Liz Flahive), מכותבות “הומלנד” ו”האחות ג’קי”, וקארלי מנש (Carly Mensch), שכתבה ל”האחות ג’קי”, “כתום זה השחור החדש” ו”העשב של השכן”. ג’נג’י כהן (Jenji Kohan), יוצרת “העשב” ו”כתום”, היא אחת מהמפיקות של הסדרה ואף כתבה פרק בעונה הראשונה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים