הנרי קאביל יגלם את הגיבור בסדרת הטלוויזיה The Witcher בנטפליקס

The Witcher 3 The Witcher 3

כבר זמן רב שמעריצי The Witcher מחכים לחדשות על סדרת הטלוויזיה המבוססת על המותג. למי שעדיין לא שמע, מדובר בעולם שהתפרסם בזכות סדרת משחקי מחשב מפולין, כאשר המשחק השלישי בסדרה שיצא ב-2015 הוא אחד המשחקים שזכו בהכי הרבה פרסים בכל הזמנים. המשחקים מבוססים על סדרת ספרים של הסופר הפולני אנדז’יי ספקובסקי (Andrzej Sapkowski), המתארים עולם פנטזיה קודר ופוליטי, כאשר במרכזו ישנו גיבור איקוני – גראלט מריביה (Geralt of Rivia), צייד מפלצות שעבר סדרה של מוטציות מכוונות כדי להיות לוחם חרב שאין שני לו.

במאי 2017 הודיעה נטפליקס (Netflix) שהיא רכשה את הזכויות להפקת סדרת טלוויזיה המבוססת על הספרים. את הסדרה תכתוב ותפיק לורן שמידט היסריץ’ (Lauren Schmidt Hissrich), שכתבה ל”הבית הלבן”, “דרדוויל”, “המגנים”, ועוד. ספקובסקי ישמש כיועץ. לא היה ידוע מי ישחק את גראלט “הזאב הלבן”, אך בחודש האחרון צייץ הנרי קאביל (Henry Caviill), סופרמן של סרטי DC האחרונים, שהוא מעריץ גדול ומאוד מעוניין בתפקיד.

ב-4 בספטמבר שיתף קאביל דרך חשבונו באינסטגרם שהכתובת החדשה שלו נמצאת בקייר מורהן, המבצר של מסדר ה”כשפנים” ציידי המפלצות. נטפליקס והירש מיהרו לאשר שקאביל אכן לוהק לתפקיד, והוסיפו שאורכה של העונה הראשונה של הסדרה יהייה שמונה פרקים.

היסריץ’ הוסיפה ש”הוא היה הפגישה הראשונה שלי. עוד לא היו לי כותבים או תסריטים – רק אור ירוק והרבה תשוקה. זה קרה לפני ארבעה חודשים, ולא אשכח את התשוקה שהוא הביא איתו. הוא אכן גראלט. הוא תמיד היה. אני מאוד מתרגשת לקבל את פניו של הנרי קאביל למשפחת ה-#Witcher“.

אין עוד פרטים על ההפקה בשלב הזה, כך שקשה לומר מתי אנחנו צפויים לראות מידע נוסף על העונה הראשונה. כרגע רק ברור שההפקה עדיין בשלבים מאוד מוקדמים, אבל יש לנו גראלט – וזה צעד ענק למימוש היצירה הזאת.

השוואת מפרטים