טיזר לעונת הסיום של בית הקלפים חושף מה עלה בגורלו של פרנסיס אנדרווד

עונת הסיום של “בית הקלפים” (House of Cards) מתקרבת. לאחר שערורית התקיפות המיניות בה היה מעורב קווין ספייסי (Kevin Spacey) בשנה שעברה, נטפליקס (Netflix) ניתקה עמו כל קשר – סרט בהפקתו שכבר היה מוכן לא עלה לשירות הצפיה הישירה, וצילומי העונה הבאה של “בית הקלפים” הופסקו. לאחר מכן נטפליקס הצהירה שתהייה עונת סיום, שגיבורתה תהייה קלייר אנדרווד, אשתו של פרנסיס, גיבור הסדרה. את קלייר תחזור לשחק רובין רייט (Robin Wright), אך ספייסי לא יופיע אף לא לרגע.

כעת נחשף הטיזר הראשון של העונה, והוא מתחיל קודר מאוד. להזכירכם, בסוף העונה הקודמת פרנסיס התפטר מתפקיד הנשיאות, וקלייר, שהייתה סגנית הנשיא, לקחה את מקומו. כעת אנחנו מגלים שבין העונות פרנסיס אנדרווד הלך לעולמו. איך בדיוק? את זה הטריילר לא מספר, אבל קלייר בזה לו – בזה לו על כך שהוא נקבר בחצר האחורית של ביתו, ליד אביו אותו הוא שנא, ולא כמו מנהיג דגול – כמו שהיא מאמינה שהיא תקבר בסופו של דבר.

“בית הקלפים” אמנם סופרה מנקודת המבט של פרנסיס, אך היא תמיד הייתה על שני האנדרוודים. למעריצי הסדרה יהיה קל לקבל את קלייר בתור הגיבורה, במיוחד לאחר שתי העונות האחרונות, בהן היא בלטה יותר מהרגיל.

עונת הסיום תכלול שמונה פרקים בלבד, במקום 13 כמו בעונות הקודמות, ותעלה במלואה לשירות הצפיה הישירה ב-2 בנובמבר הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות