הזמנת גוגל לאירוע ההכרזה

הזמנת גוגל לאירוע ההכרזה

גוגל שולחת הזמנות לאירוע הכרזה ב-9 באוקטובר

חברת גוגל נמצאת במצב מאוד לא נוח כרגע, כאשר סדרת ה-Pixel 3 דלפה לרשת בכל מובן אפשרי, ולנו נותר רק לחכות לאירוע ההכרזה שיסיים עם התהליך ולהעמיד פנים שאנחנו מופתעים כשהוא יקרה. מנגד, גוגל ממשיכה בהליכים הרגילים ושולחת הזמנות לאירוע הכרזה רשמי שתערוך ב-9 באוקטובר, בניו יורק.

את ההזמנות מפיצה גוגל באמצעות GIF קצרצר המגיע עם רמז בודד לקראת ההכרזה, וזה נמצא בסופו של ה-GIF כשבאימוג’י 3> מתגלה המספר 3 שמעיד על הכרזת סדרת ה-Pixel 3. מעבר לכך, אין צורך לחפש עוד רמזים נסתרים, כי סביר להניח שבשלב זה גוגל ויתרה על המאמץ. כאמור, זוג המכשירים הודלפו פעמים רבות בחודש האחרון, וההדלפות המוזכרות כללו סרטוני פתיחת קופסה, סקירה על מכשיר ה-Pixel 3 שכללה תמונות הדגמה מהמצלמה ועוד.

דגם הפיקסל 3 הסטנדרטי עתיד להגיע עם מסך שאינו כולל מגרעת בחלקו העליון, יחד עם זוג רמקולים חזיתיים הנמצאים בשוליים העליונים והתחתונים של המכשיר, כאשר מצלמת הסלפי ואפרכסת השמע ממוקמות בשול העליון. לעומתו, דגם הפיקסל 3 XL משוער להציע מגרעת גדולה למדי בחלקו העליון, בזמן שכבר בשלב ההדלפות לגולשים, המגרעת תוארה כגדולה מידי לכל מכשיר.

לאחרונה, לאחר שמכשיר ה-Pixel 3 XL דלף לרשת אינספור פעמים וצולם מכל זווית אפשרית, גם דגם ה-Pixel 3 הצטרף לחגיגה וחרך את הרשת גם הוא. במידה וההדלפות נכונות, העיצוב הכללי לא ישתנה בהשוואה לדגמים הקודמים, אך ייתכן כי השינויים המרכזיים בסדרה החדשה הם מתחת למכסה המנוע, כך שאנחנו עדיין מאמינים כי גוגל לא תשאיר אותנו בידיים ריקות.

מקורות
engadget
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
מוצרים קשורים
השקה
אוקטובר 2018
מסך
6.3 אינץ'
זיכרון עבודה
  • 4GB
ערכת שבבים
  • Snapdragon 845
נפח אחסון
64GB / 128GB
מצלמה
12.2 מגה-פיקסל
סוללה
3430mAh
מערכת הפעלה
Android 9.0 Pie
השקה
אוקטובר 2018
מסך
5.5 אינץ'
זיכרון עבודה
  • 4GB
ערכת שבבים
  • Snapdragon 845
נפח אחסון
64GB / 128GB
מצלמה
12.2 מגה-פיקסל
סוללה
2915mAh
מערכת הפעלה
Android 9.0 Pie
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות