Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

גאדג'טי מסקר: Xiaomi Mi 8 – מתחרה אמיתי לשוק הגבוה
| שבת, 22 בספטמבר 2018, 19:30 | גאדג'טי מסקר, סלולר

אז סקירה על Xiaomi Mi 8… שיואמי מתגאה בהצעות הזולות שלה למשתמשים וה-Xiaomi Mi 8 החדש אינו יוצא דופן. המכשיר משווק עם תג מחיר המתחיל ב-2000 שקלים ביבוא רשמי ונמוך מזאת ביבוא מקביל, מה שמפריד אותו באופן מובהק מתגי מחיר גבוהים משמעותית של טלפונים אחרים בשוק הגבוה. שיאומי אומנם מעוניינת לשווק את ה-Xiaomi Mi 8 כמכשיר דגל, אך תג המחיר שלו מבדיל אותו מהשאר, ולטובה.

את הסמארטפון השאפתני עוטפת שיאומי במבנה זכוכית מלא (ועדין במיוחד לנפילות), אשר מגיע יחד עם מערך צילום כפול הממוקם בגבו, בנוסף למערכת שבבים מהשורה הראשונה ומערך ביצועים כולל שאינו מתפשר לרגע. גם עיצובו של המכשיר משדר תחושת יוקרה, ותג המחיר אינו מעיד על התפשרות בקטגוריות המרכזיות במכשיר.

מה בקופסה?

קופסתו של ה-Xiaomi Mi 8 סולידית למדי, צבעה שחור מכל כיוון והיא עשויה מקרטון חלק ונעים למגע. בשני הצדדים של הקופסה נמצא את דגם המכשיר, כשבחזיתה נוכל לראות את המספר 8 בגדול, יחד עם לוגו החברה אשר מוטבע בצד ימין למעלה. בחלקה האחורי של הקופסה נוכל לגלות מעט יותר מידע על הסמארטפון כדוגמת זוג המצלמות, מערכת השבבים ופרטים נוספים.

באריזת המכשיר ניתן למצוא:

  • מכשיר מסוג Xiaomi Mi 8
  • תקע חשמל מהיר (QC 3.0)
  • כבל מסוג USB Type A ל-USB Type-C
  • מגן סיליקון שקוף
  • מתאם משקע האוזניות למחבר מסוג USB Type-C
  • סיכה להוצאת מגירת הסים (סים כפול)
  • חוברת הוראות

עיצוב ואיכות בנייה

עיצובו של ה-Mi 8 כולל מגרעת בחלקו העליון, והיא גדולה למדי וכוללת בתוכה מערך חיישנים רחב. אך לאחר שמתרגלים לקיומה, ניתן לחיות איתה בשלום. ומעבר למגרעת, המכשיר עשוי זכוכית שאינה מדגישה כל טביעת אצבע שעברה עליה. על הנייר, הזכוכית הנמצאת במכשיר היא הגורילה גלאס 5 הפופולרית והעמידה במיוחד, אך זו נסדקה לנו עקב נפילה מגובה של כ-15 ס"מ בלבד.

בגבו של הסמארטפון נמצא את מערך הצילום הכפול אשר מתיישב בצד השמאלי והעליון של המכשיר, כשלצידו נמצא סורק טביעות האצבע ומתחתיו נמצא לוגו החברה. זוג המצלמות בולטות מגופו של המכשיר, אך הבליטה קלה למדי ואינה מורגשת במיוחד כמכשירים אחרים. בנוסף לכך, היינו שמחים אם סורק טביעות האצבע (שעובד נפלא) היה מקבל עוד מעט עומק על מנת להדגיש אותו.

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

מסגרת המכשיר עשויה אלומיניום מסדרה 7000 ומשתלבת באופן נאה עם הגב המקומר של המכשיר. לעומת מכשירי דגל אחרים, לא נמצא כאן כפתורים נוספים להזנקת עוזרת אישית כזו או אחרת, כך שכפתורי ויסות הווליום וכפתור ההדלקה והכיבוי הם היחידים שניתן למצוא במכשיר.

בחלקה התחתון של המסגרת נגלה את מחבר הטעינה מסוג USB Type-C, מיקרופון ורמקול, בנוסף לזוג פסי אנטנה אשר מצטרפים לזוג פסי האנטנה והמיקרופון בחלקה העליון של המסגרת. בחלק המאכזב, לא נמצא כאן את שקע האוזניות, כך שאם ברצונכם לטעון את המכשיר ולהאזין למוזיקה במקביל, תצטרכו לרכוש אוזניות אלחוטיות או מתאם נוסף.

לבסוף, מידותיו של ה-Xiaomi Mi 8 מסתכמות ל-154.9 מילימטרים של אורך, 74.8 מילימטרים בגזרה הרוחבית, 7.6 מילימטרים בחלקת העובי ו-175 גרם במדידת המשקל.

חומרה וביצועים

עוד לפני שהמכשיר נחת בידינו, ידענו כי עם מערכת שבבים מסוג Snapdragon 845, בנוסף ל-64 או 128 גיגה-בייט של נפח אחסון ו-6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, אין הרבה מקום לפשל. וכצפוי, ה-Xiaomi Mi 8 אינו מגהק לרגע. המכשיר תזזיתי למדי, הקפצת האפליקציות מתבצעת במהירות ללא דופי, הרצת מספר אפליקציות במקביל היא אינה בעיה למכשיר וזה שומר את כולן בזיכרון העבודה הנדיב.

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

לאורך כל זמן השימוש במכשיר לא חווינו שום באג או תקלה מצד הממשק או מצד החומרה, קריסות של יישומים היו אפסיות עד לא קיימות כלל ומהירות התגובה מצד המכשיר הייתה זריזה במיוחד. במעבר למשחקי היום-יום שלנו כמו Clash Royale, Helix Jump ורבים נוספים, לא חווינו שום האטה או קפיצות פריימים במהלך המשחק, וחוויית המשחק הכללית הייתה מעולה.

כהמשך לחוויה המעולה אותה ראינו במשחקים הקלים, גם בזמן שימוש במשחקים עתירי גרפיקה כמו PUBG, המכשיר לא הציג שום האטה או קפיצה של פריימים. מעבר לכך, לא זיהינו התחממות יוצאת דופן או ירידה חריגה בסוללה.

מסך ותצוגה

מסכו של ה-Xiaomi Mi 8 מגיע בגודל 6.21 אינץ', בתצורת אורך:רוחב של 18.7 על 9, הרזולוציה המתפרסת על התצוגה היא +Full HD, יחד עם פאנל מסוג Super AMOLED ובפריסה של 2248 על 1080 פיקסלים. מסכו של המכשיר תומך בהצגת תכנים בתקן HDR10, יחד עם הצגת ספקטרום צבעים רחב בתקן DCI-P3.

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

הצבעים הניתנים להצגה רווים במידה הנכונה, הצבע הלבן כמעט מדויק לגמרי עם נטייה קלה לגזרה החמימה, כשבנוגע לצבע השחור נוכל להנות מצבע שחור אמיתי הודות לתצוגת ה-AMOLED. בנוסף לכך, רמת הגמא (Gamma) אינה מדויקת במיוחד ולוקה בחסר, כך שדיוק הצבעים אינו עומד על 100%, אך ממבחן הראייה הרגיל שלנו, המסך מציג צבעים סטנדרטיים ורוויים במידה לוגית ונכונה.

עוד בגזרת המסך, ניתן ליהנות מאפשרויות נוספות כמו ה-Always On Display שמציג באופן תמידי את השעה וההתראות. בנוסף לכך, בהגדרות התצוגה ניתן למצוא אפשרויות כמו הדלקת המכשיר בהרמה, שינוי גודל הטקסט, שינוי רמת הניגודיות וטמפרטורת הצבעים במסך ועוד. לצד אלו, ניתן להפעיל את מסנן האור הכחול על מנת להקל על העיניים בזמן קריאה.

מערכת הפעלה וממשק משתמש

אם ל-Xiaomi Mi 8 יש עקב אכילס, זה הוא ממשק המשתמש ללקוחות הישראליים. כבר בהדלקה הראשונה של המכשיר והגדרת העברית כשפת המשתמש נתקלנו בבעיה, המגרעת אינה זמינה לשימוש מלא כששפת המערכת היא עברית, כך שבמידה וברצונכם לראות את סמלי התקשורת, סוללה או Wi-Fi, תצטרכו לעבור לאנגלית.

יתרה מכך, הפיצ'ר העיקרי של המגרעת אותו משווקת שיאומי הוא סריקת הפנים המתקדמת. אומנם, במידה והגדרתם כי מקום מגוריכם זה במדינת ישראל, לא תמצאו את האפשרות להגדיר את פתיחת מסך הנעילה באמצעות זיהוי פנים. במידה וברצונכם להפעיל את זיהוי הפנים, תצטרכו להחליף את המדינה המוגדרת להודו או איטליה (שנוספה בעדכון האחרון), ולאחר מכן המכשיר יציע לכם להוסיף את הפנים שלכם למערכת.

בצד החיובי, נוכל לאשר כי סריקת הפנים עובדת באופן מהיר במיוחד בכל תנאי תאורה אפשריים, זאת באמצעות שימוש בחיישן האינפרה-אדום בזמן חושך. מנגד, לא תוכלו לפתוח את המכשיר באמצעות פניכם כשהוא במצב מאוזן, כך שבמידה ואתם צופים בסרטון ביוטיוב והמסך ננעל, תצטרכו להשתמש בסורק טביעות האצבע מכיוון שהמכשיר אינו עומד לזהות אתכם.

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

לאחר המעבר למדינות כמו הודו או איטליה, סביר להניח כי יתווספו למכשיר אפליקציות נוספות, אך את אלו ניתן להסיר בקלות. ה-Mi 8 מגיע באופן מובנה עם כל אפליקציה אפשרית שעולה על דעתכם, ממצפן, דרך סורק ברקודים למקליט מסך ולדפדפן מובנה שאינו גוגל כרום. יחד עם זאת, ממשק המשתמש עשיר באפשרויות וחובבי האפשרויות לשינוי יאהבו זאת.

בין האפשרויות המוצעות בתפריט ההגדרות מצאנו כי ניתן 'להסתיר' את המגרעת באמצעות הפיכת שאר הפס לשחור, זאת בנוסף למעבר לשימוש מלא במחוות. המעבר לשימוש במחוות כולל את הסרת כפתורי הניווט אשר נמצאים על המסך, ושימוש במסך מלא באמצעות מחוות המזכירות את אלו של אפל. על מנת להגיע למסך הבית תצטרכו למשוך את האצבע מתחתית המסך מעלה, על מנת להגיע ליישומים האחרונים תצטרכו למשוך את האצבע מתחתית המסך מעלה ולעצור, ובשביל לחזור  צעד אחד אחורה תצטרכו למשוך את האצבע מהקצה השמאלי או הימני של המסך.

בזמן השימוש במחוות נוכל לאשר כי אלו רספונסיביות למדי, ובמידה ותבחרו לחיות איתן, ישנו סיכוי גבוה כי תבחרו להישאר. אומנם, אנחנו בחרנו בהגדרות אולד-סקול ונשארנו עם כפתורי הניווט האהובים. אפשרות שימושית נוספת בהגדרות הממשק היא "שטח שני" המאפשרת למשתמש ליצור שטח נוסף במכשיר המתפקד כשטח נקי שניתן לאחסן בו פרטים באופן אישי ומאובטח מהמשתמש הראשי על המכשיר.

בגזרה הטכנית, מערכת ההפעלה המנצחת על המכשיר היא אנדרואיד 8.1 אוראו, כשעליה מתלבש ממשק המשתמש MIUI בגרסה 9.6 עם פנים ל-MIUI 10 המחדשת את ממשק המשתמש ומגיעה עם עיצוב מחדש לאלמנטים רבים המוכרים לנו מממשק המשתמש הנוכחי.

מולטימדיה

גזרת המולטימדיה במכשיר ה-Mi 8 מקבלת ציון טוב מאוד ואינה מעלימה עין מפיצ'רים הכרחיים. בתחילה, נמצא בממשק הגדרות אפשרויות לכוונון הווליום באמצעות אקוולייזר מובנה, כאשר לחלקת הפרופילים הגדירה שיאומי מספר רחב של אפשרויות המוצגות דרך אוזניות החברה. לדוגמה, בין הפרופילים נוכל למצוא פרופיל "כללי", פרופיל "כללי לאוזניות In-Ear", פרופיל לאוזניות ה-Mi Earbuds ועוד.

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

ולעומת העובדה כי שיאומי מכנה את פרופילי השמע דרך שמות של אוזניות החברה, תוכלו להחיל את השינויים המותאמים מראש על כל אוזניות שתבחרו ולהנות משמע משופר ומותאם אישית. מעבר לכך, ניתן לשנות דרך ממשק הגדרות את תפקוד הכפתור הפיזי של האוזניות, כך שישלוט על הווליום או שישלוט בהחלפת השירים.

גם רמקול המונו הממוקם בתחתית המכשיר מספק ווליום ראוי למדי, כך שלא נתקלנו במצב בו הרמקול היה חלש מידי. הצליל המופק מהאוזניות פנומנלי לחלוטין, חזק בצורה יוצאת דופן וישיר באופן שניתן להתאמה ברמה אישית. בזמן שיחה, אפרכסת השמע המתיישבת במגרעת מייבאת ווליום ברמה טובה, אך איכות השיחה היא לא מהטובות ששמענו.

מצלמה

מערך הצילום של ה-Xiaomi Mi 8 כולל זוג חיישני 12 מגה פיקסל אשר מככבים בגבו של המכשיר, מתיישבים בתוך מודול אנכי, וביניהם ממוקם מבזק לד כפול. החיישן הראשי מציע מפתח צמצם של f/1.8, גודלו עומד על 1/2.55 אינץ' וישנה תמיכה בפוקוס בטכנולוגיית Dual Pixel המספקת פוקוס מהיר בצורה יוצאת דופן. בנוסף לכך, החיישן מיוצב אופטית בארבעה צירים וגודל הפיקסלים המופק מסתכם ב-1.4µm.

החיישן השני במערך מגיע ברזולוציה זהה, מפתח הצמצם המוצע הנו f/2.4 ותפקידו הראשי של החיישן זה לעזור ביצירת אפקט הפורטרט ולספק אפשרות לזום אופטי פי 2. גודל הפיקסלים המופק בכל תמונה עומד על 1.0µm, כך שביצועי המצלמה בתנאי תאורה קשים לא מזהירים במיוחד. גודל החיישן מסתכם ב-1/3.4 אינץ' כך שהוא קטן למדי וכולל אורך מוקד של 56 מילימטרים (על מנת לספק את הזום האופטי).

לאחר המעבר על הנייר, התמונות המופקות בפועל ממצלמת ה-Xiaomi Mi 8 טובות מאוד בתנאי תאורה נאותים, אך בפנייה לחיי הלילה איכות הצילום יורדת, אם כי לא באופן דרסטי לחלוטין. בתחילה, המכשיר מציע מגוון מצבים לשיפור התמונה וביניהם נמצאים מצב ה-AI המאפשר זיהוי של 206 סצינות שונות, ועד 25 אובייקטים שונים. בנוסף לכך, נמצאים גם מצב ה-HDR והמצב הידני.

המצב הידני המדובר מגיע עם תעלומה קטנה. בתחילת השימוש שלנו זמן החשיפה המקסימלי עמד על 32 שניות, אך לאחר עדכון תוכנה ירד בחצי ל-16 שניות מסיבה שאינה ברורה. שאר הפרמרטים כוללים שליטה על איזון הלובן באופן מותאם (פלורסנט, שמש, מעונן ועוד) ובאופן ידני. זאת בנוסף לשליטה על טווח הפוקוס, זמן החשיפה (מהירות תריס) בין 1/1000 ל-16 שניות, רגישות חיישן אשר נעה בין 100 ל-3200, וניתן לעבור בין העדשה הראשית לעדשת הטלפוטו.

שבילי כוכבים ממכשיר ה-Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

שבילי כוכבים ממכשיר ה-Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

את מבחן צילום שבילי הכוכבים שלנו צלח מכשיר ה-Xiaomi Mi 8 עם הצגת יכולת מרשימה של חשיפה ואיזון לובן נכונים גם לכוכבים וגם למבנה. הפריים המוצג נוצר כתוצאה מצילום של כמות תמונות גדולה למדי (מעל 90), חיבורן באמצעות תוכנת עריכה, והוספת פריים ייעודי על מנת לתקן את החשיפה השגויה שנוצרת בתמונות שכאלה (בתנאי תאורה עירוניים).

אך עקב העדכון הלא צפוי, חשוב לציין כי התמונה צולמה בשלב בו יכולנו לבצע חשיפה של 32 שניות, כך שאם אנחנו צילמנו 90 תמונות בחשיפה שכזו לכל אחת, על מנת להפיק תמונה זהה לאחר העדכון, תצטרכו לצלם כמות כפולה של תמונות בחשיפה של 16 שניות לאחת.

מעבר למצב הידני, הסמארטפון העדכני מציע גם מצב HDR ומצב AI לזיהוי והתאמת הצבעים לסצנה המצולמת. ביצועי מצב ה-AI מבחינת מהירות היו איטיים למדי, כאשר זיהוי הסצנה מתבצע רק לאחר 5 שניות של פוקוס על המצולם. יתרה מכך, גם מצב ה-HDR לא כיכב כאן, ובניגוד למטרתו המקורית, המצב אינו פותח את הצללים בתנאי תאורה קשים כמעט בכלל, והמצב האוטומטי עושה עבודה טובה יותר ברוב הפעמים.

לעומת זאת, לזכותו של מצב ה-HDR, הגזרה הנוספת בה הוא אמור לעזור היא הורדת מקורות אור חזקים, ואת העבודה הזו הוא עושה באופן טוב. בתמונות המוצגות נוכל לראות כי שלושת המצבים מגיעים עם טכניקות עיבוד שונות, כאשר המצב האוטומטי מוכן להציג כמות גדולה של רעש בתמונה לטובת פרטים, לעומת מצב ה-HDR שמביא עמו עיבוד אגרסיבי לגירעון, ומצב ה-AI שעושה עבודה טובה בשמירה על הפרטים ופתיחת הצללים בתנאי תאורה קשים.

בירידה לפרטי מצב ה-HDR, נגלה כי הוא אינו יעיל ברוב המקרים של צילום בתנאי תאורה קשים, כשהוא מוריד את כמות האור המופקת בתמונה הסופית, תוך הפחתת הנראות באיזורים בהירים ואינו מגיע עם כמות משופרת של פרטים ברוב המקרים. לעומתו, מצב ה-AI מתפקד מעולה (כשהוא עובד), אך זה מעצים את הצבעים בהתאם לשמו ולעתים עושה זאת באופן מוגזם.

אם היינו נאלצים לבחור במצב צילום אחד מבין השלושה, סביר להניח כי היינו נשארים עם המצב האוטומטי שמעניק לנו את יכולות העיבוד הטובות של מצב ה-AI, עם צבעים טבעיים מהמצב האוטומטי ופתיחת צללים הגיונית שהייתה אמורה להימצא במצב ה-HDR. מנגד, במידה ומצב ה-AI הוא הנבחר עליכם, אך הצבעים שהוא מביא עמו אינם מהאהובים עליכם, תמיד ניתן להוריד את הרוויה של הגוונים באמצעות עריכה קלה באפליקציות זמינות.

בנוסף למצבי הצילום השונים, ניתן להבחין גם באפשרות לבצע זום אופטי של עד פי 2 באמצעות החיישן המשני במערך הצילום. השימוש הנעשה בחיישן מביא עמו את החסרונות של שימוש בחיישן קטן ("1/3.4), ללא ייצוב אופטי, עם מפתח צמצם סגור (f/2.4) שמכניס פחות אור, ואת התוצאות נוכל לראות בצילום לילי. מנגד, בצילום בתנאי תאורה טובים, הזום האופטי מספק ראייה קרובה יותר לאובייקט המצולם ומוסיף חדות רצויה לתמונה. ובנוסף להכל, החיישן המוזכר אחראי גם על מצב הפורטרט הפופולרי. זיהוי הקצוות עובד באופן טוב מאוד, אך עדיין יש מקום לשיפור.

חובבי הסלפי ימצאו כאן חיישן 20 מגה פיקסל בחזית המכשיר, אשר מציע מפתח צמצם של f/2.0, עם גודל פיקסלים שמסתכם ב-0.9µm. צילום הסלפי בתנאי תאורה טובים מפיק תוצאות חדות למדי, עם לא מעט פרטים אך עם מעט מאוד טווח דינמי שגורם לחשיפת יתר של הרקע. חוויית הסלפי בתנאי תאורה קשים גם היא טובה, התוצאות שמישות אך לא מהחדות ביותר ולא כאלו שיפילו אתכם מהכיסא.

סוללה

חיי הסוללה במכשיר ה-Xiaomi Mi 8 טובים מאוד, תוכלו להעביר איתו בקלות יום עבודה שנמשך עד הערב, אך במידה והשימוש שלכם אינטנסיבי במיוחד סביר להניח כי תצטרכו להטעין אותו כבר בשעות הערב. קיבולת הסוללה הנמצאת על הנייר נמדדת ב-3400 מיליאמפר/שעה, היא תומכת בטעינה מהירה והמטען הכלול בקופסה תומך גם הוא בטכנולוגיית Quick Charge 3.0.

בשימוש הכולל צפייה ממשוכת בנטפליקס, משחקים קלי גרפיקה וגלישה ברשתות החברתיות כדוגמת פייסבוק ואינטסגרם, נשארנו עם כ-20 אחוזים בשעות הערב. אך במעבר למשחקים הכבדים כדוגמת PUBG וכדומה, היינו צריכים לחפש מטען כבר בשעות הערב המוקדמות.

מהירות הטעינה של הסוללה היא מהטובות שראינו, וזמן טעינה מ-0 ל-50 אחוזים אורך כ-30 דקות בלבד, כאשר המכשיר עולה ל-75 אחוזים תוך 48 דקות ול-100 אחוזים תוך שעה ו-39 דקות, עם האטה ניכרת במהירות בעשרת האחוזים האחרונים.

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Xiaomi Mi 8 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

בנוסף לדברים הללו, במידה והסוללה נגמרה בכל זאת, ניתן להשתמש במצב החיסכון המוטמע בהגדרות. מצב החיסכון המוזכר מפעיל מעקב אחרי פעולות רקע ומכבה את הסנכרון, כך שייתכן כי הודעות והתראות מהרשתות החברתיות יגיעו באיחור. לצד זאת, אפשר להתאים מראש את השעות בהן המכשיר יעבור למצב חיסכון ולמצב פעילות רגיל, כך שבמידה ובשעות מסוימות אתם לא עושים בו שימוש, חיסכון בחשמל הוא תמיד דבר מבורך.

המכשיר לא מאפשר להציג את אחוזי הסוללה בשורת ההתראות העליונה. אנחנו משערים כי זו בחירה עיצובית מצד החברה, על מנת להשאיר מקום לאייקונים הכרחיים אחרים כמו קישורית ה-Wi-Fi, סמל הסוללה (ללא אחוזים) והשעה הנוכחית. מנגד, אנחנו היינו שמחים אם שיאומי הייתה מגדילה ראש ומאפשרת את הצגת האחוזים בתוך סמל הסוללה ובכך לא מבזבזת מקום נוסף במגרעת.

סיכום

ה-Xiaomi Mi 8 הוא אחד מהמכשירים הטובים בשוק כרגע, וזאת בנוסף לעובדה כי הוא מספק תמורה מעולה למחירו הזול. אך עם מעט פשרות בגזרת הצילום, איכות בנייה עדינה למדי וחוסר בעמידות מים, אפשר לסלוח לו. את אלו מגבים סורק פנים שעובד בצורה מעולה, ביצועים חסרי מעצורים ומסך טוב מאוד מסוג Super AMOLED.

למי המכשיר המככב בסקירה מיועד? בעיקר לאנשים שמחפשים את הנקודה הנוחה בין מכשירי הדגל היקרים וחסרי הפשרות לשוק הביניים העמוס. מכשיר ה-Xiaomi Mi 8 ממלא את החוסר בנקודה הזו באופן מושלם, ולוקח איתו נתח שוק שלא נתפס עד כה בידי אף אחד מהחברות. ועם תג מחיר של כ-2000 שקלים ומטה? אין מי שיעמוד בפניו.

האריזה ותכולתה
8
עיצוב ואיכות בניה
8
חומרה וביצועים
10
מסך ותצוגה
9
מערכת הפעלה
7
מולטימדיה
7
סוללה
9
מצלמה
7
סיכום
8.5
תמורה מעולה למחיר
מה אהבנו
מסך Super AMOLED
מחיר מצויין
ביצועים
חיי סוללה
מה לא
צילום בתאורה נמוכה
מבנה עדין
ללא חיבור אוזניות
מחירים
יבואן רשמי: 2099 שקלים
שוק פתוח: 1800 שקלים
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות