מתוך "מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי" (תמונה באדיבות פורום פילם)

מתוך "מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי" (תמונה באדיבות פורום פילם)

מנכ"ל דיסני מכריז על האטה בסרטי מלחמת הכוכבים

זה לא סוד – המותג של "מלחמת הכוכבים" (Star Wars) מתחיל לצנוח בערכו באותו קצב בו הוא זינק. לאחר שקיבלנו ארבעה סרטים ברצף שנה אחרי שנה, מ-2015 ועד עכשיו, קשה שלא לשים לב לירידה בהתלהבות. בולט במיוחד הכישלון הצורם של "סולו: סיפור מלחמת הכוכבים" (Solo: A Star Wars Story), שההכנסה הגלובאלית שלו עומדת מעט מתחת ל-400 מיליון דולר, מה שלפי הדיווחים לא מכסה את הוצאות ההפקה והשיווק של הסרט.

בוב איגר (Bob Iger), מנכ"ל דיסני, לוקח על עצמו את האחריות. "אני החלטתי על התזמון", הוא אומר, "וכשאני מסתכל לאחור, אני חושב שזה היה יותר מדי ומהר מדי". לדברי איגר, דיסני ולוקאספילם יורידו הילוך עם תכני "מלחמת הכוכבים" שצפויים לצאת בשנים הקרובות, אבל זה בשום פנים ואופן לא אומר שהם "הורגים" את היקום הזה. כבר בשנה הבאה צפוי לצאת הסרט שיחתום את הטרילוגיה הנוכחית – סרט ששמו עוד לא ידוע, אך ידוע שג'יי ג'יי אברהמס (J. J. Abrams) יחזור לביים אותו.

מלבד הסרט המדובר, כבר התחילה עבודה על טרילוגיה חדשה של ראיין ג'ונסון (Rian Johnson), במאי "אחרוני הג'דיי", סדרת סרטים של יוצרי "משחקי הכס", סדרת טלוויזיה בהפקתו של ג'ון פאברו (Jon Favreau) שתושק בלעדית בשירות הצפייה הישירה החדש של דיסני, עונת סיום לסדרת האנימציה "מלחמת המשובטים", וסדרת אנימציה חדשה בשם "המחתרת" (Resistance). יתכן שנראה חלק מהפרויקטים האלה מצטמצמים או נפרשים על שנים רבות יותר, אבל אנחנו עוד נראה לא מעט סיפורים בגלקסיה הרחוקה הרחוקה – פשוט כנראה פחות סיפורים מיותרים כמו הסיפור של "סולו".

מקורות
Hollywood Reporter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות