פוקימון גו

פוקימון גו הכניס שני מיליארד דולר תוך פחות משנתיים וחצי

| יום חמישי, 27 בספטמבר 2018, 16:00 | משחקים

לאחר גל קיצי נוסף שהפיח חיים ב-Pokemon GO, נחשף כעת כי המשחק עדיין מכניס סכומי כסף גדולים. פחות משנתיים וחצי לאחר השקתו, המשחק חוצה רף הכנסות מרשים של שני מיליארד דולרים. המשחק הושק ביולי, 2016, והגיע להישג המשמעותי בתוך 811 ימים.

הנתון מגיע מחברת Apptopia, שניתחה את נתוני המשחק ופרסמה את מסקנותיה. הכנסות המשחק מגיעות מתוך רכישות בתוך האפליקציה. לפי הניתוח, בכל תקופת חייו Pokemon Go לא ירד מתחת למקום ה-65 ברשימת האפליקציות הרווחיות ביותר ב-AppStore בארצות הברית, שאחראית על 27.5% מהכנסות המשחק מכל העולם.

יפן היא המדינה שהכניסה הכי הרבה כסף למשחק, עם 33.5% מההכנסות. ייתכן והדבר צפוי, בהתחשב בכך שפוקימון מגיע מיפן, ותמיד היה מותג מוביל במדינה. עם זאת, באופן מפתיע, למרות שיפן מובילה את טבלת ההכנסות של המשחק, היא לא נכנסת אפילו לחמישיה הפותחת של מספר ההורדות של Pokemon Go.

המיליארד הראשון הגיע תוך 302 ימים, פחות משנה. ל-Pokemon Go לקח זמן רב יותר להכניס את המיליארד השני, אולם מדובר בצרות של עשירים: לפי Apptopia, גם לאור האטת קצב ההכנסות של המשחק, מעטים המשחקים שנכנסים למועדון היוקרתי של שני מליארד הדולרים מלכתחילה.

פוקימון גו אמנם זכה להצלחה אדירה, וגרר אחריו שפע חיקויים, אך הוא רחוק מהמשחק המכניס ביותר אי פעם. הכבוד הזה שמור עדיין ל-GTA V של חברת רוקסטאר, שלפי הדיווחים הכניס לא פחות משישה מיליארד דולרים מאז שיצא. הנתון הזה מציב אותו לא רק בראש רשימת המשחקים המכניסים, אלא גם בתור אחד ממוצרי הבידור הרווחיים ביותר אי פעם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות