הוכרז: LG Watch W7 Hybrid – שעון חכם ואנלוגי בגוף אחד

LG Watch W7 Hybrid (תמונה: יח"צ LG) LG Watch W7 Hybrid (תמונה: יח”צ LG)

במידה ועד היום התלבטתם האם לבחור בשעון חכם או בשעון רגיל, LG שמעה את זעקתכם והציגה היום (ה’, 4.10), את שעון ה-LG Watch W7 Hybrid. השעון המדובר משלב את שני העולמות, ומגיע גם עם יכולותיה של מערכת ההפעלה Wear OS 2.1, וגם עם החלקים המכניים הנעים בתוך שעון רגיל, בגוף אחד.

על מנת למתג את השעון כחלק מהגזרה הגבוהה, LG בחרה בחברת Soprod SA השווייצרית על מנת לייצר עבורה את השעון החדש. לראייה, החברה המוזכרת מייצרת גם את שעוני היוקרה מבית Swiss, הכוללת מותגים כמו Rolex, Tissot, IWC ועוד. מעבר לכך, השעון מתאפיין במחוגים אנלוגיים.

LG Watch W7 Hybrid (תמונה: יח"צ)
LG Watch W7 Hybrid (תמונה: יח”צ)

מעבר לכך, מסכו של השעון מגיע בגודל 1.2 אינץ’, עם פאנל מסוג LCD, ברזולוציה של 360 על 360 פיקסלים, ועם צפיפות של 300 פיקסלים לאינץ’. מתחת למכסה המנוע נמצאת מערכת השבבים Snapdragon 2100 הישנה, אשר הוחלפה בחודש ספטמבר האחרון על ידי ה-Snapdragon 3100 שאינה מככבת בשעון זה. בנוסף לכך, נוכל למצוא כאן גם זיכרון עבודה (RAM) על סך 768 מגה-בייט ונפח אחסון של 4 גיגה-בייט.

אומנם, לצד הדברים הללו, השעון מגיע עם לא מעט קיצוצים. לדוגמה, השעון אינו כולל רכיב GPS מובנה, לא נמצא כאן קישורית NFC, אין גרסה הכוללת כניסה לסים וגרסת הבלוטות’ בשעון הינה בלוטות’ 4.2 ולא 5.0. מנגד, בגזרת היתרונות, ניתן ליהנות מסוללת 240 מיליאמפר/שעה אשר עתידה לספק לכם יומיים של שימוש בפונקציות החכמות, ולאחר מכן עוד 3-4 ימי שימוש בשעון ללא אפשרויות חכמות.

LG Watch W7 Hybrid (תמונה: יח"צ LG)
LG Watch W7 Hybrid (תמונה: יח”צ LG)

אפשרות נוספת אותה מציע השעון היא להשתמש בו כשעון אנלוגי, וכך תוכלו ליהנות ממנו במשך יותר מ-3 חודשים ללא טעינה. האפשרויות אותן מציע השעון כשעון אנלוגי לא נגמרות בהצגת השעה, וכוללות מד גובה, ברומטר, טיימר, שעון עצר ומצפן. השעון עמיד בפני מים ואבק בתקן IP68, מגוון הרצועות הניתנות לשימוש מגיעות בגרסת 22 מ”מ, ומשקלו עומד על 79.5 גרם.

שעון ה-LG Watch W7 Hybrid יהיה זמין לרכישה מוקדמת בארה”ב במחיר של 450 דולרים והחל מה-7 באוקטובר, בזמן שרכישה מיידית תתאפשר החל מה-14 באוקטובר. בשלב זה לא נמסר מידע לגבי מועד השקה או מחירו השעון בישראל.

השוואת מפרטים