צפו בטריילר המלא הראשון לעונה 3 של דרדוויל

כמו מכונת ירייה, נטפליקס (Netflix) משחררת סדרות קומיקס בזו אחר זו. הפעם צפויה לנו העונה השלישית של "דרדוויל" (Daredevil), הסדרה שהתחילה את הסבב של סדרות מארוול-נטפליקס. זו תהייה הופעתו הראשונה של השד העיוור מאז "המגנים", הסדרה בה הוא פעל לצד גיבורים נוספים. בניגוד לאחרים, שהתחילו לבקר בסדרות זה של זה, מאט מורדוק חוזר למקורות – הוא שוב נלחם לבדו בפשע בהלס קיטצ'ן, שוב בלבוש שחור פשוט ולא בשריון המסוגנן שלו, ושוב נגד הנבל הראשי שלו – ווילסון פיסק.

את מאט מורדוק/דרדוויל חוזר לשחק צ'ארלי קוקס (Charlie Cox), ואת ווילסון פיסק/קינגפין משחק וינסנט דאונופריו (Vincent D'Onofrio) – והתפקידים שלהם מתחלפים בהדרגה. פיסק יוצא מהכלא אחרי שהוא חותם על עסקה עם ה-FBI, ובמהרה מופיע בתקשורת ומול ציבור ניו יורק כעבריין מתוקן, ששוב רוצה להציל את העיר מעצמה. אמנם עמוק בפנים הוא עדיין מפלצת אלימה, אבל הציבור מוכן להאמין לו.

נראה שיהיה קל להאמין לו, כי היריב הכי גדול שלו, דרדוויל, מתחיל להיות יותר ויותר אלים, במודע ובמכוון. הוא כבר לא נאבק בשד הפנימי שלו, הוא מאמץ אותו, וזה משחק לטובת פיסק, שמכפיש את שמו הטוב של דרדוויל. כדי לוודא ששמו מוכפש כמו שצריך, הוא דואג לדרדוויל משלו – נוצץ יותר ואמין יותר – שיחסל באלימות חפים מפשע. חדי האבחנה ישימו לב שהדרדוויל המזויף משתמש באקדח, משהו שדרדוויל האמיתי לא יעשה לעולם, אבל יותר מכך – הוא מעדיף להשליך את המקלות שלו במקום לחבוט בראשים בעזרתן.

למה ההטלה של המקלות כה קריטית? כי יש נבל אחד מאוד בולט של דרדוויל שמטיל דברים ביעילות מרתיעה – בולזאיי. כבר הוכרז שבולזאיי יופיע בעונה, וכעת אנחנו יודעים שהוא הוא יהיה הדרדוויל הרע, לפחות חלק מהזמן. חוץ מפיסק, יהיה על מאט להתמודד עם אחד הרוצחים האלימים ביותר שהוא אי פעם פגש – ובמקביל להמשיך להתנדנד עם המצפן המוסרי המעורער של עצמו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות