לגלוש ולשוחח תוך כדי משחק, הכירו את Overwolf

כמה מכם כבר הספיקו להתעצבן כאשר קיבלו הודעת צ’אט מחבר, בעודם נמצאים בקרב קשה ב-World of Warcraft? אנו בטוחים שלפחות פעם אחת קרה לכם שבאמצע משחק כלשהו, רצף ההנאה נאלץ להיקטע הודות לתוכנת צד שלישי כלשהי. התוכנה החינמית Overwolf, אשר פותחה על ידי ישראלים, פותרת את הבעיה המציקה.

את Overwolf גיליתי לקראת סוף ספטמבר בשנה שעברה – זמן בו לא הרבה שמעו על התוכנה, כמה עשרות, אולי יותר. מישהו אמר פעם שמהפכות מתחילות בקטן, ואני שמח להודיע שהמשפט הזה תקף לגבי החבר’ה הישראלים שפיתחו את Overwolf. אז מה בדיוק מהפכני פה? ולמה דווקא Overwolf עשתה את הבלתי יאומן, בשונה משירותים אחרים?

כעיקרון, כל גיימר, מהצעיר ועד למבוגר, מהגדול ועד הקטן, נתקל בבעיה מסוימת במשחק כלשהו, בדרכו לניצחון. הפתרון הפשוט והמייגע לעיתים הוא שימוש ברשת האינטרנט, בעזרתה ניתן לחפש פתרונות או רמזים למשחק שלנו. בעזרתה של Overwolf, ניתן לעשות זאת תוך כדי המשחק, מבלי למזער אותו או לחילופין (וזה גם קורה) – לצאת ממנו.

ההדגמה מטה מראה בגדול למה התוכנה מסוגלת. מעבר לדפדפן האינטרנט המקורי של התוכנה, Overwolf גם מבצעת “רימייק” לעיצוב ולממשק של כל התוכנות החברתיות. בין היתר, Skype, Facebook, Twitter, Youtube ועוד.

במהלך בדיקות הבטא, עלו אפשרויות חדשות ומגניבות בין העדכונים השונים. בין היתר, צילום תמונת מסך באיכות גבוהה, ואפילו צילום סרטון ללא הגבלה, באיכות טובה, ללא בעיות בנפח הדיסק.

חברת Frogster, זו שאחראית על הגדול מכולם Runes of Magic (וגם על Tera, Mythos ועוד), היא אחת מהשותפות הראשונות של Overwolf. צוות הפיתוח של התוכנה נותן הזדמנות פז לחברות פיתוח המשחקים להתאים את התוכנה ישירות למשחק שלהם. סמנכ”ל השיווק של Frogster, דניאל אולריך, נשא דברים: “השותפות החדשה שלנו עם Overwolf סוף סוף תקשר בין העולמות הפנטסטיים של המשחקים המקוונים, יחד עם המגוון והנגישות של הפלטפורמות החברתיות המרובות. Overwolf תאפשר למיליוני השחקנים שלנו לשמור על קשר עם חברי הגילדה שלהם בפייסבוק, לפרסם תצלומים וסרטונים דרך Flicker ו-Youtube, לחפש אחר פריטים ומוצרים במשחק ולבדוק את הגדרות החשבון שלהם. כל זאת, תוך כדי משחק, בלי לצאת ממנו”.

Overwolf בנוסף, קשובה לקהילה שלה – צוות הפיתוח כולו מורכב מגיימרים. כל אחד מאיתנו וודאי יודע עד כמה אפשר זה לא נעים כאשר ישנן בעיות כלשהן במשחק וחברת הפיתוח מתעלמת בצורה חסרת תקנה. בשונה מאותן חברות, הצוות של Overwolf מקשיב ועירני לבעיות, בקשות, הצעות ועוד, הוא אפילו פעיל באופן שותף בפורומים הרשמיים של התוכנה. כמו כן, במהלך הבטא רצו תחרויות וטורנירים, מה שמבשר על עתיד מזהיר לקהילת השחקנים של Overwolf.

חברים יקרים, הורידו את התוכנה ונסו אותה. הכי חשוב: תמכו במפתחים, זה באמת שווה את זה.

[vimeo]http://vimeo.com/26262852[/vimeo]

לכתבה המקורית ב-GamesCrew
מיוחד: ראיון עם מפתחי Overwolf הישראלים

השוואת מפרטים