צפו בטריילר של שי-רה ונסיכות הכוח, סדרת אנימציה חדשה של נטפליקס

נטפליקס (Netflix) משיבה לחיים עוד שם אנימציה גדול משנות ה-80. הפעם מדובר ב”שי-רה”. נטפליקס שחררה טריילר לסדרה חדשה בשם “שי-רה ונסיכות הכוח” (She-Ra and The Princesses of Power), שמופקת על ידי אולפני האנימציה של דרימוורקס (Dreamworks), ומופצת בלעדית בשירות הצפיה הישירה.

“שי-רה” הייתה סדרה מצליחה מאוד בשנות ה-80, על נערה בשם אדורה שמצאה חרב קסומה, שהפכה אותה לנסיכה שי-רה. היא הייתה סדרת ספין-אוף ל”הי-מן”, סדרה על בחור פשוט שמצא חרב קסומה והבנתם מה קרה אחרי זה – והיא זכתה לקהל מעריצים גדול מאוד משלה, בעיקר בקרב בנות, אך בהחלט לא רק. לכן זה לא בהכרח מפתיע שדווקא שי-רה חוזרת למסך לפני בן-דודה השרירי.

“שי-רה ונסיכות הכוח” הולכת בכיוון דומה מאוד ל”שי-רה” המקורית. אדורה היא לוחמת עלית בצבא הרשע של לורד הורדאק. היא לא רואה את עצמה כחברה בארגון מרושע, וממלאת את פקודותיו של הורדק בשמחה. אך באחת המשימות שלה היא מוצאת חרב שקוראת אליה. ברגע שהיא אוחזת בחרב, היא משתנה – היא נהיית גבוהה יותר, חזקה יותר, ובגדיה משתנים מהמדים האדומים של הורדק לשריון מלכותי.

אדורה וקאטרה מתוך "שי-רה" (תמונה באדיבות נטפליקס)

אדורה וקט-רה מתוך “שי-רה” (תמונה באדיבות נטפליקס)

אדורה מצטרפת למחתרת שנלחמת בהורדק, ועוזרת לה להקים מחדש את “ברית הנסיכות”, שמאחדת נסיכות קסומות ממלכות שונות, עם כוחות שונים, כדי להלחם נגד צבא הרשע. הדבר שמקשה עליה ביותר הוא קטרה, חברתה הטובה ביותר ולוחמת של הורדק שלא מעוניינת להחליף צד.

“שי-רה ונסיכות הכוח” יעלו לשירות הצפייה הישירה של נטפליקס ב-16 בנובמבר. עד אז, כל הפרקים של “הי-מן” ו”שי-רה” המקוריים זמינים לצפיה, אם תרצו לראות על מה כל המהומה. אך ראו הוזהרתם – שנות ה-80 הייתה תקופה מאוד שונה באנימציה, ושתי הסדרות האלה מגדירות מחדש את המילה “מוגזם”. מצד שני, מי שאוהב את הסדרות האלה גם היום אוהב אותן במיוחד בגלל זה, גם אם יוצרי הסדרות לא היו לגמרי מודעים לעצמם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות