-פרסומת-

המשחק The Walking Dead של Telltale יקבל סיום אצל חברה אחרת

| יום שלישי, 9 באוקטובר 2018, 16:30 | משחקים

חברת Telltale הכריזה לפני כשבועיים כי היא עומדת בפני תהליך סגירה, ופיטרה את מרבית עובדיה. לכן, החברה לא תוכל לסיים את סדרת משחקי The Walking Dead הסיפוריים שלה. עבור מעריצים רבים מדובר היה בחדשות עגומות, היות והמשחקים הגיעו כבר לעונה האחרונה, אך נותרו שני פרקים נוספים לפיתוח בעונה זו. הדמויות לא זכו עדיין לסיום הסיפור, אולם נראה כי נמצא פתרון שיאפשר לחברה אחרת לסיים את העונה.

מוקדם יותר השבוע דווח ב-Kotaku כי Telltale נמצאת במגעים עם גורמים שונים, בנוגע לעסקה שתאפשר לחברה אחרת להעסיק חלק מחברי הצוות של Telltale שעבדו על המשחק, ולהמשיך את העבודה. כעת מתברר שהחברה הזו היא Skybound Games“אנחנו כל כך שמחים להכריז שסגרנו עסקה עם Telltale Games שתאפשר לנו להמשיך לעבוד על העונה האחרונה של The Walkind Dead,” צייצה החברה. “נעבוד עם חברי הצוות המקורי של Telltale כדי לסיים את הסיפור באופן שמגיע למעריצים.”

פרק מספר 2 של העונה האחרונה יצא בסוף החודש שעבר. כעת לחברת Skybound Games נותרו פרקים מספר 3 ו-4 לפיתוח, שאמורים לסיים את הסיפור של העונה האחרונה למשחק. לפי Skybound Games ו-Telltale Games, שני הפרקים כבר בפיתוח זמן מה, כך שניתן לקוות שהחברה החדשה תצליח להביא לגיימרים את סוף הסיפור בהקדם. Telltale אמנם עומדת בפני סגירה, אך אחד המשחקים המוכרים ביותר שלה יקבל סיום, אחרי הכל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
rafael@gadgety.co.il
בוגר תואר BS.c במדעי המחשב, אוהב לחקור, לבנות ולהבין טכנולוגיה. גיק מחשבים, כותב ומשחק מגיל צעיר. בזמנו הפנוי (הנדיר) נהנה ליצור, לטייל ולקדם יוזמות שונות בתחום הגיימינג בישראל. מפעיל את ערוץ היוטיוב "אולדסקול".
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות