צפו בטריילר החדש למיסטר גלאס

מיסטר גלאס (תמונה באדיבות פורום פילם)

יוניברסל (Universal) שחררה טריילר קולנועי חדש לסרט “מיסטר גלאס” (Glass). זהו סרטו הבא של הבמאי מ נייט שאמלאן (M. Night Shyamalan), והוא סרט המשך לשני סרטים קודמים ונפרדים שלו – “בלתי שביר” (Unbreakable) מ-2000 ו”ספליט” (Split) מ-2016.

הסרט עוקב אחרי שלוש דמויות מרכזיות – דיוויד ודאן, גיבור “בלתי שביר”, אותו משחק ברוס וויליס (Bruce Willis); אלייג’ה פרייס/מיסטר גלאס, המנטור של דאן שהתגלה כנבל של “בלתי שביר”, אותו משחק סמואל ל. ג’קסון (Samuel L. Jackson), ואדם בעל מקרה חריף במיוחד של הפרעת זהות דיסוציאטיבית, או פיצול אישיות בפשט, שהיה הנבל/ים של “ספליט” – והוא מגולם על ידי ג’יימס מקאבוי (James McAvoy).

שלושתם מאושפזים בבית חולים לחולי נפש, תחת השגחתה של ד”ר סטייפל, אותה משחקת שרה פולסון (Sarah Paulson) מ”אימה אמריקאית”. היא סבורה שאין להם כוחות על, כמובן, ושטיפול טוב יפתור את הבעיה. פרייס, איש הזכוכית, רוקם מזימה שבה הוא מעורר את “החיה” – האישיות האלימה והמסוכנת של מקאבוי, שמעניקה לו כוחות על אנושיים. הוא רוצה שהחיה ימלט, וירצח כמה שיותר אנשים – פשוט כדי להראות לעולם שגיבורים ונבלים קיימים באמת. דאן מוצא את עצמו נאבק בבית החולים בו הוא לכוד, בנסיון נואש לעצור את המפלצת שגלאס משחרר.

בסרט יופיעו גם דמויות חשובות מהסרטים הקודמים. בטריילר ניתן לראות את גיבורת “ספליט”, ששרדה מפגש עם החיה, ומשחקת אותה אניה טיילור-ג’וי (Anya Taylor-Joy). גם בנו של דאן, שהיה חשוב מאוד ב”בלתי שביר”, חוזר כמבוגר, ושוב משחק אותו ספנסר טריט (Spencer Treat).

“מיסטר גלאס” צפוי לעלות למסכים בישראל ב-17 בינואר 2019.

השוואת מפרטים