חיישני ISOCELL Bright GM1 ו-GD1 (מקור סמסונג)

חיישני ISOCELL Bright GM1 ו-GD1 (מקור סמסונג)

זוג חיישני מצלמה חדשים בסדרת ISOCELL של סמסונג עשויים להגיע ל-Galaxy S10

| יום רביעי, 31 באוקטובר 2018, 13:30 | סלולר

ענקית הטכנולוגיה סמסונג (Samsung) הכריזה על זוג חיישני צילום חדשים בטכנולוגיית ISOCELL Plus, ה-Bright GM1 ברזולוציית 48 מגה-פיקסל וחיישן ה-Bright GD1 ברזולוציית 32 מגה-פיקסל. שני החיישנים מגיעים עם גודל פיקסל של 0.8μm (מיקרו-מטר).

שני החיישנים החדשים מגיעים מסדרת ה-Bright (בהיר) של חיישני ה-ISOCELL של סמסונג עם דגש על בהירות הצילום ונועדו למלא את דרישות השוק לחיישנים בעלי רזולוציה גבוהה עם גודל פיזי קטן בעבור מכשירי הסלולר השונים.

חיישני ה-GM1 ו-GD1 החדשים מתבססים על טכנולוגיית ה-ISOCELL Plus של סמסונג לשיפור איכות הצילום עם טכנולוגיית הטטרהסל (Tetracell), המשפרת צילום בסביבה עם תאורה נמוכה ושיפור איכות הצילום בסביבה מוארת. הטכנולוגיה ממזגת בין 4 פיקסלים שכנים לקבלת רגישות גבוהה יותר בתאורה נמוכה ומספקת לפי סמסונג ביצועים דומים לחיישני 1.6μm של 12 ו-8 מגה-פיקסל.

חיישני ISOCELL Bright GM1 ו-GD1 (מקור סמסונג)

חיישני ISOCELL Bright GM1 ו-GD1 (מקור סמסונג)

בנוסף, החיישנים יגיעו עם מייצב תמונה אלקטרוני EIS (ר"ת electronic image stabilization) כאשר חיישן ה-GD1 יציע בנוסף גם ב-HDR בזמן אמת לקבלת תמונות בעלות טווח דינמי עשיר. שני החיישנים צפוים לעבור לייצור המוני במהלך הרבעון הרביעי של 2018 מה שמצביע כי אנו צפויים לראות אותם במכשירים שונים בזמן הקרוב, וייתכן כי יגיעו לדגמי ה-Galaxy S10 שיושקו במהלך הרבעון הראשון של 2019.

כאשר אחד הדגשים הגדולים ביותר בתחום הסלולר הופך להיות איכות הצילום של המכשירים, סמסונג נענה לדרישות השוק ומייצרת חיישני צילום חדשים המשדרגים את איכות הצילום מדור לדור על מנת לספק לצרכן יכולות צילום מתקדמות ואיכותיות.

מקורות
samsung
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות