נעמי ווטס מתוך "בירדמן" (תמונה: Fox Searchlight Pictures)

נעמי ווטס מתוך "בירדמן" (תמונה: Fox Searchlight Pictures)

נעמי ווטס תככב בפריקוול של משחקי הכס

HBO הכריזה על הליהוק הראשון לסדרה הבאה בעולם של "משחקי הכס" (Game of Thrones). השחקנית המועמדת לאוסקר נעמי ווטס (Naomi Watts) תשחק תפקיד ראשי בסדרה, שתתרחש כ-8000 שנים לפני אירועי "משחקי הכס" המקורית. לא ידוע שום דבר על הדמות שלה עדיין, רק ידוע שהיא תהייה "אישה מיוחסת עם סוד אפל". זה, כמובן, מתאר אחוז מכובד מכל הדמויות של "משחקי הכס", כך שנאלץ להתאזר בסבלנות בשביל לקבל מידע נוסף.

לווטס יש קריירה מפוארת בקולנוע, עם סרטים כמו "מלהולנד דרייב", "21 גרם" ו"בירדמן" מאחוריה. זו לא הכניסה הראשונה שלה לטלוויזיה – היא הופיעה כבר בתפקידים מרכזיים בשתי סדרות יוקרתיות: "צוענייה" של נטפליקס, והעונה החדשה של "טווין פיקס" של דיוויד לינץ'.

הסדרה נכתבת על ידי ג'ורג' ר. ר. מרטין (George R.R. Martin), שכתב את הספרים והפיק את הסדרה של "משחקי הכס", ועל ידי ג'יין גולדמן (Jane Goldman), שככל הנראה אחראית על רוב הכתיבה. גולדמן כתבה את "אבק כוכבים", "קיקאס", "אקס-מן: ההתחלה" וסרטי "קינגסמן", כולל השלישי שבדרך. יש לה ניסיון רב בכתיבה של תכנים בעולמות תוכן פנטסטיים, ובינתיים נראה שגם מרטין ו-HBO מרוצים מאוד מהעבודה איתה.

מלבד התקופה בה תתרחש הסדרה, נרמז גם שהיא תעסוק בתקופה של אגדות – נראה עוד מילדי היער ומסיפור המקור של המהלכים הלבנים, נגלה עוד על הממלכות שנפלו, כגון וליריה העתיקה, ובכלל סביר שנראה הרבה יותר קסם ודברים מפליאים מב"משחקי הכס", שבנתה את הצד המיסטי שלה לאט ובהדרגה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות