מארוול מפיקה מיני-סדרה עם פאלקון וחייל החורף

הפאלקום וחייל החורף (תמונה: Disney) הפאלקום וחייל החורף מתוך “קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים” (תמונה: Disney)

דיווחים נוספים מגיעים על הסדרות היוקרתיות שדיסני (Disney) מפיקה לשירות הסטרימינג שלה. במהלך 2019 דיסני צפויה להשיק שירות סטרימינג אקסקלוסיבי, וכל התכנים הקיימים שלה ושל החברות שתחתיה יהגרו לשם – תכנים חדשים יופצו אך ורק בשירות הזה מלכתחילה. חלק מהתכנים החדשים יהיו תכנים יקרים ויוקרתיים, עם כוכבים קולנועיים בראשם.

תוכן אחד שאושר חד משמעית הוא “המנדלורי“, סדרת אקשן ברמת הפקה קולנועית פרי עטו וחזונו של ג’ון פברו – סדרה שתתקיים ביקום של “מלחמת הכוכבים”. שתי סדרות נוספות שנרמזו הן מיני-סדרות על סקרלט וויטץ’ ולוקי של מארוול (Marvel). בשני המקרים את הדמויות ישחקו כוכבי הקולנוע המקוריים מאחורי הדמויות – אליזבת’ אולסן וטום הידלסטון. כעת נרמז על מיני-סדרת מארוול נוספת, שתציג שיתוף פעולה בין פאלקון לחייל החורף.

מעריצים קיוו לראות את שני הגיבורים פועלים יחד פעם נוספת – ב”קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים” השחקנים אנתוני מאקי (Anthony Mackie) וסבסטיאן סטאן (Sebastian Stan) הראו כימיה מצוינת בתפקידיהם של חבריו הקרובים של הקפטן. גם סטאן ומאקי עצמם הסכימו שלהפגיש את הדמויות בקומדיית פעולה בסגנון סרטי “נשק קטלני” ודומיהם, על שני שוטרים/סוכנים/גיבורים שלא כל כך מתאימים ונאלצים לעבוד יחד, יהיה מצוין.

דיסני ומארוול לא אישרו רשמית שאכן סדרה כזאת בפיתוח, אך זה לא חדש – דיסני תמיד שומרת את הקלפים שלה קרוב ללב, במיוחד כששום דבר עדיין לא סגור סופית. מגזין הבידור Variety מדווח שסדרה כזאת נמצאת בתכנון בוודאות – הצהרה רשמית נשמע במידה ותהייה הסכמה בין הכוכבים לבין מארוול ובין מלקולם ספלמן (Malcolm Spellman), מהכותבים והמפיקים של הסדרה “אימפריה”, שיעמוד בראש סדרת גיבורי העל המדוברת.

כידוע, שירות הסטרימינג של דיסני לא יגיע לישראל בשנה הקרובה. האם התכנים הבלעדיים שלו יגיעו אלינו בצורה רשמית כלשהי? זה לא ידוע עדיין, אך סביר להניח שספקיות שירותי התוכן הישראליות ירצו לרכוש את זכויות ההפצה של הסדרות האלה בכל מחיר.

השוואת מפרטים