-פרסומת-

גרמין מכריזה על השקת שירות Garmin Health בישראל

קולקציית שעוני גרמין (מקור Garmin)

קולקציית שעוני גרמין (מקור Garmin)

יצרנית שעוני הכושר גרמין (Garmin) הכריזה על השקת שירות Garmin Health בישראל. מדובר על שירות מעקב בריאות המשתמש במוצרי גרמין השונים לשם מעקב אחר הפעילות הגופנית, שינה ודופק של המשתמש כשהוא משתף את המידע בכפוף להסכמת המשתמש עם שירותי הבריאות השונים, ארגונים חברות ביטוח ועוד.

ישראל תהווה את המדינה החמישית בה גרמין מפעילה את תוכנית Garmin Health כשאת הפעילות בישראל תנהל Ronlight Helath, חברת בת של רונלייט דיגיטל, יבואנית מוצרי גרמין בישראל. הרעיון המרכזי מאחורי Garmin Health הוא ניצול כמות שעוני ורצועות הכושר ברחבי העולם, מספר שמגיע ללמעלה מ-100 מיליון, על מנת לקבל מידע על בריאות המשתמש אותו אפשר ליישם בתחומים שונים, החל מחברות וארגונים בהם ירצו לעודד אורח חיים בריא יותר ועד ארגוני בריאות וחברות ביטוח.

תוכנית ה-Garmin Health תספק ממשק API יעודי לקבלת נתונים מתוכנת ה-Garmin Connect של גרמין אליה מחוברים המוצרים השונים בכפוף להסכמת המשתמש ותוך שמירה על פרטיות המידע שלו בכפוף לחוקים הקיימים לארגונים השונים.

חברת Ronlight Health תציג את שירות ה-Garmin Health באירוע הבריאות הדיגיטלית Digital. Health. Now שיתקיים ביום רביעי הקרוב (7.11).

הרעיון העיקרי העומד מאחורי ה-Garmin Health הוא לשימוש במידע הקיים כבר היום דרך מוצרי החברה השונים ויישומו בצורה מסחרית, כשהאינטרס של המשתמש נובע מהטבות שונות אותן החברות שיקבלו את המידע יוכלו לספק לו, החל משירות מעקב בריאות טוב יותר דרך קופות החולים ועד תמריצים של חברות בעבור שמירה על אורח חיים בריא.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
יאן לנגרמן
אשף מחשבים וסלולר, חובב אנימה, מנגה וסוסי פוני, גולש ספות חובב שאוהב לטייל בעולם ולפגוש אנשים.
סלולרי: Samsung Note 9 | מחשב: אני צריך לבחור רק אחד מהם?
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות