-פרסומת-

יוצר שובר שורות מפיק סרט חדש בסדרה

שובר שורות (תמונה: AMC)

שובר שורות (תמונה: AMC)

לפי דיווחים חדשים, יוצר “שובר שורות” (Breaking Bad), וינס גיליגן (Vince Gilligan), עובד על פרויקט חדש בעולם הסדרה. אחרי ההצלחה המסחררת של “שובר שורות” המקורית וסדרת הפריקוול “סמוך על סול” (Better Call Saul), גיליגן מרחיב את העולם הלאה – לסרט באורך מלא.

הפרטים כרגע דלים ביותר. לא ידוע כמעט דבר על הפרויקט, מלבד היותו סרט באורך של כשעתיים. לא ידוע מי מהשחקנים יחזור ואילו דמויות יופיעו בסרט. האם מדובר בסרט שיצא לקולנוע, או שישאר בטלוויזיה? זה לא חד משמעי, אבל נדמה שזה גם לא מקרי שההכרזה הזאת מגיעה יום אחרי הכרזה דומה של “המתים המהלכים” – גם היא סדרה של רשת AMC. נדמה שמדובר בתחילתו של טרנד חדש לרשת השידור היוקרתית.

פורסם שמו של הסרט, אך הוא בפירוש לא השם הסופי – Greenbriar. תקציר העלילה הוא “הסרט עוקב אחרי ההימלטות של אדם חטוף, והמסע שלו אל החופש“. צופי “שובר שורות” ו”סמוך על סול” יכולים כבר להתחיל לנחש מיהו אותו חטוף מדובר, אבל עולם הסדרות הספיק לגדול מספיק כדי שלא נצליח לפענח את הסיפור האמיתי ללא פרטים נוספים – פרטים אותם נשמע ודאי בהמשך, כשהפרויקט יגדל ויתקדם.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות