אילוסטרציה (תמונה: גוגל)

אילוסטרציה (תמונה: גוגל)

מקלדת ה-Gboard של גוגל תשתמש ב-AI כדי להציע לכם סטיקרים, אימוג'ים ועוד

המקלדת הפופולרית מבית גוגל היא כבר מזמן לא אפליקציה, עם מיליארד הורדות מאחוריה, גוגל ממשיכה לתחזק את המקלדת האהובה ולגרום למשתמשים נוספים להתאהב. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, התוספת האחרונה של החברה למקלדת היא, כמובן, בינה מלאכותית (AI). שילוב ה-AI במקלדת מאפשר לגוגל להציע פיצ'רים חדשים שלא הוצעו בגרסאות קודמות.

בתחילה, העדכון החדש למקלדת יציע למשתמשיו סטיקרים, אימוג'ים ואפילו GIF מותאם לבחירה. הבינה המלאכותית החדשה תעקוב אחר מהלך השיחה ותציע למשתמש GIF, סטיקר או אימוג'י המותאם להלך הרוח בשיחה, זאת במטרה לחסוך למשתמשים זמן יקר המתבזבז על חיפוש GIF בין המאגר העצום אותו מציעה החברה דרך המקלדת.

אומנם, הידיעה שבינה מלאכותית עוקבת אחר כל הודעה שאנחנו שולחים גורמת לנו להילחץ מעט ולפחד מהוויתור על הפרטיות. על מנת לשמור את עניין המעקב וההצעות פרטי ככל האפשר, גוגל מפרסמת כי כל המידע שנאגר באמצעות הבינה המלאכותית נמצא אך ורק על המכשיר האישי שלכם. לעומת שיטות AI אחרות המשתמשות בשרתים מרוחקים על מנת לאסוף מידע מכמות משתמשים, גוגל מעוניינת שתשתמשו בשירות ככל שתוכלו על מנת להפוך את הבינה המלאכותית שבמכשירכם לחכמה יותר.

הדגמת פעולת AI באפליקציית המקלדת Gboard (תמונה: Google)

בשלב הראשוני, גוגל מספקת תמיכה אך ורק לשפה האנגלית, כך שאם אתה מנהלים שיחה בעברית, לא תוכלו לקבל הצעות מהירות לסטיקרים, GIF, או אימוג'י. לדוגמה, בשיחה המתבצעת באנגלית וסובבת שיחת 'בוקר טוב', כפתור ה-GIF יופיע בצד השמאלי העליון של המקלדת, ובלחיצה עליו תוכלו למצוא שלל הצעות מהירות לבחירה אשר יקלו על ניהול השיחה.

הפיצ'ר החדש זמין החל מהיום לכל משתמשי אנדרואיד במקלדת Gboard.

מקורות
Google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות