נחשף טריילר ראשון וחלון השקה למשחק המציאות הרבודה של הארי פוטר

חברת Niantic, שפיתחה את משחק המציאות הרבודה (AR) הפופולארי Pokemon Go, עובדת כעת על משחק AR חדש המתרחש בעולם הקסמים של הארי פוטר. כעת החברה חושפת את הטריילר הראשון למשחק, שמציג כמה רמזים לגבי אופי המשחק המצופה, כמו גם הבטחה כי המשחק יגיע בשנה הבאה, 2019.

הטריילר לא כולל קטעים מהמשחק, אלא קטע מצולם קצר. בסרטון ניתן לראות סניץ’ שהגיע לסמטה כלשהי בעולם המוגלגים (העולם ה”רגיל” שלנו). אישה צעירה מופיעה בסרטון, תופסת את הסניץ’ ונעלמת באופן קסום, לא לפני שהיא מותירה הודעה על הקיר: עולם הקסמים עלול להיחשף, והקוסמים מבקשים את עזרתכם על מנת למנוע זאת.

רמז נוסף לאופי המשחק מופיע בתיאור הסרטון ביוטיוב, שם נרשם: “מדוע עקבות קסם מופיעים בעולם המוגלגים?”, לצד קריאה נוספת להתגייס לשמירה על סודיות עולם הקסמים. בטוויטר הרשמי של המשחק הוזמנו הקוראים להתגייס ליחידה מיוחדת שנועדה לשמור על סודיות עולם הקוסמים. אם כך, נראה כי מחיקת “עקבות קסם” בעולם האמיתי תהיה מטרה משמעותית במשחק, וניתן לראות כיצד המנגנונים שפיתחה Niantic עבור Pokemon Go יכולים לבוא לידי ביטוי במקרה זה.

עדיין לא ברור כיצד תיראה המשחקיות של Wizards Unite, אך הארי פוטר הוא מותג משמעותי בפני עצמו, ונראה כי סיפור המסגרת שלו מתאים בדיוק למשחק מציאות רבודה המתרחש בעולם האמיתי. לפני כמה חודשים Pokemon Go הגיע לרף הכנסות של שני מיליארד דולר; אין ספק כי Niantic תנסה לשחזר את הצלחתו של Pokemon Go עם Harry Potter: Wizards Unite.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות