אפליקציית Skype לאייפד שוחררה – או שבעצם לא (עדכון: זמינה)

אפליקציית ה-Skype לאייפד הינה אחת המצופות ביותר ממשתמשי מחשב הלוח של אפל, אולם עד כה ידענו רק אכזבות בכל הנוגע אליה. הבוקר הגיע ל-iTunes גרסה רשמית של סקייפ ל-iPad, עם אפשרות לבצע שיחות וידאו על כל המסך (לבעלי ה-iPad 2) ושיחות אודיו באמצעות WiFi או 3G. עוד כוללת האפליקצייה התראות בדחיפה (Push) בשביל הצ’אט והצגת היסטוריית שיחות.

נשמע טוב נכון? אז כמובן שרצנו כמו כולם להוריד, אבל אז גילינו כי תוך מספר דקות Skype הורידה את האפליקצייה מה-iTunes. ניסינו להוריד את גרסת האייפון, כי חשבנו שאולי מדובר באותה ההתקנה (ראו מקרה פייסבוק), אך למרבה הצער קבלנו את הגרסה הממוזערת שמוכרת בטח לרוב משתמשי האייפד. לפי דיווחים באינטרנט, האפליקצייה אכן הייתה אחת נפרדת מזו של האייפון והופיע כאפליקצייה אייפד בלבד. לא ברור למה סקייפ משכו מיד את האפליקצייה לאחר שחרורה, זה דבר שנדיר מאוד שקורה. כרגע החברה הודיעה בעמוד הטוויטר שלה כי האפליקצייה שוחררה מוקדם מידי (לא ממש ברור איך), אבל נקווה מאוד לראות אותה בחזרה בקרוב.

עדכון: האפליקצייה זמינה כעת ב-iTunes, רוצו להוריד!


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים