-פרסומת-
שלט שיאומי

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

רשמי: שיאומי תציג סמארטפון עם מצלמת 48 מגה פיקסל בינואר

| יום חמישי, 6 בדצמבר 2018, 11:30 | סלולר, צילום

בשעה שהיא מנסה להתמקד בתצוגת המסך בתצורה החדשה הכוללת חור עבור מצלמת הסלפי, שיאומי מעוניינת להקפיץ גם את רמת הצילום במכשיריה ועתידה לשלב חיישן 48 מגה פיקסל במכשיר הדגל הבא מתוצרתה. את המידע החדש מביא אלינו באופן רשמי נשיא החברה לין בין, אשר פרסם את האינפורמציה המסקרנת בחשבון ה-Weibo שבבעלותו.

בין לא הסתפק רק בפוסט פשוט, אלא דאג לצלם תקריב של החלק המעניין במכשיר, ועל ידי כך הציג לקהל חלק קטן למדי מהסמארטפון הבא של החברה הסינית. בתמונה שפרסם נוכל לראות את הכיתוב “48MP CAMERA“, אשר מעיד על כך שאחד מהחיישנים הנמצאים במערך הצילום המדובר יגיע ברזולוציה המוזכרת לעיל.

סמארטפון בעל מצלמת 48 מגה פיקסל מבית שיאומי (תמונה: Weibo)

סמארטפון בעל מצלמת 48 מגה פיקסל מבית שיאומי (תמונה: Weibo)

48 מגה פיקסל בתוך חיישן מזערי של סמארטפון זה לא דבר שאנחנו נתקלים בו כל יום, ולמעשה, החיישנים המובילים כרגע אשר מציעים רזולוציה שכזו הם ה-Sony IMX586 וה-Samsung ISOCELL Bright GM1. זוג החיישנים כוללים בתוכם 48 מגה פיקסלים הניתנים לשימוש, כאשר שניהם ממזגים 4 פיקסלים בגודל 0.8μm לאחד על מנת להפיק תמונה ברזולוציית 12 מגה פיקסל עם גודל פיקסלים סופי של 1.6μm.

מעבר לכך, רק חברה אחת מהשתיים המוזכרות דאגה לשחרר פרטים מלאים אודות החיישן החדש מתוצרתה, וזו היא סוני. במידה והחיישן מבית סוני יהיה זה שישולב בדגם החדש של שיאומי, נוכל לצפות לקבל תמיכה בצילום וידאו ב-4K עם קצב מירבי של 90 פריימים בשנייה, כאשר הסרטת הוידאו ב-240 פריימים לשנייה תיעשה ברזולוציית Full HD.

כאמור, על המכשיר המסתורי תכריז שיאומי בחודש ינואר הקרוב.

מקורות
Weibo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות