מארוול חושפת טריילר אפל במיוחד לסרט הנוקמים 4: סוף משחק

תמונה: Marvel

לאחר ציפיות מרובות ואינסוף השערות הנוגעות למועד פרסום הטריילר המיוחל לסרט הנוקמים 4, חשפה מארוול לפני זמן קצר את הטריילר החדש לצד שמו של הסרט: Avengers: EndGame ובתרגום חופשי לעברית: הנוקמים: סוף משחק.

הטריילר נפתח עם טוני סטארק (רוברט דאוני ג’וניור), כשהוא יושב בחללית אי שם בחלל, נטוש, כשכל מה שנותר לצידו היא הקסדה של איירון מן, דרכה הוא מקליט הודעה לפפר פוטס, רגע לפני שהוא מגיע לסוף דרכו. הטריילר ממשיך בהצגת העולם לאחר סיום הסרט הקודם בסדרה, הנוקמים: מלחמת האינסוף, לאחר שמחק ת’אנוס חצי מתושבי היקום בהנפת אצבע, ממש כפי שהבטיח.

אלו שנותרו, בהם קפטן אמריקה (כריס אוונס), האלמנה השחורה וברוס באנר (מארק רופאלו), מתאגדים יחד בבסיס הנוקמים, כשברקע אחר אנו רואים גם את ת’ור (כריס המסוורת’) ונבולה (קארן גילאן), אחותה של גאמורה וביתו (המאומצת) השנייה של ת’אנוס, ולרגע חטוף ניתן לראות כי גם קלינט בארטון (ג’רמי רנר), המוכר כהוקאי, חוזר לסרט הרביעי עם תלבושת חדשה, לאחר שנעדר מסרט הנוקמים הקודם. ואם כל זה לא מספיק, אנטמן, בגילומו של פול ראד (Paul Rudd), מגיע גם הוא לביקור.

סרט הנוקמים 4 יגיע לבתי הקולנוע באפריל 2019, כחודש לאחר הגעתה של ברי לארסון כקפטן מארוול (Captain Marvel) לסרט משלה ב-7 במרץ. קפטן מארוול צפויה להופיע גם בסרט הנוקמים החדש, ורק בימים האחרונים חשפה מארוול טריילר חדש גם לסרט זה.

השוואת מפרטים