רמקול חכם BOSE Home Speaker 500 (מקור Bose)

רמקול חכם BOSE Home Speaker 500 (מקור Bose)

ניופאן משיקה בישראל את הרמקול והסאונד ברים החכמים של BOSE

ניופאן, יבואנית מוצרי Bose בישראל, משיקה בארץ את הרמקול החכם Bose Home Speaker 500 בעל מסך צבעוני וזוג מקרני קול חכמים, ה-Bose Soundbar 700 ו-Bose Soundbar 500. שלושה הרמקולים משלבים את אלכסה (Alexa), העוזרת הקולית של חברת אמזון עם האפשרות להפעלה קולית שלהם יחד עם הזרמת מדיה משירותים שונים כדוגמת Deezer, ספוטיפיי ועוד.

רמקול ה-Bose Home Speaker 500 מגיע בעיצוב יוקרתי עשוי אלומיניום מוברש בצבע שחור או כסוף ובצידו הקדמי ניתן למצוא מסך צבעוני להצגת מידע. בצידו העליון ממוקמים כפתורי שליטה נוספים הכוללים 6 מקשים לתכנות מראש והשמעה ממקורות שמע שונים, כאשר ניתן למצוא בחלק העליון גם מערך של 8 מיקרופונים לשליטה קולית ב-Alexa גם בזמן שמיעת מוזיקה דרך הרמקול.

בנוסף לרמקול ה-Home 500, ניופאן משיקה בארץ גם זוג מקרני קול חכמים של Bose, ה-Bose Soundbar 500 באורך 78.7 ס"מ ו-Bose Soundbar 700 באורך 96.5 ס"מ. השניים מגיעים אף הם עם תמיכה מובנת ב-Alexa ושירותי סטרימינג דוגמת דייזר וספוטיפיי.

מקרני הקול משלבים את טכנולוגיית ה-ADAPTiQ הייחודית של החברה המאפשרת לרמקולים לבצע התאמה לשמע שהם מייצרים לסביבה, וכן את טכנולוגיית PhaseGuides ליצירת חווית סראונד וטכנולוגיית QuietPort ליצירת שמע נקי וצלול.

מלבד השליטה הקולית באמצעות Alexa והפיזית דרך החלק העליון של הרמקול, ניתן לשלוט בשלושת הרמקולים גם באמצעות אפליקציית ה-Bose Music הייעודית של החברה, כאשר הרמקולים תומכים בחיבור באמצעות Bluetooth ו-WiFi בנוסף לתמיכה עתידית ב-Airplay2 של אפל הצפויה להתווסף ב-2019.

את רמקול ה-Bose Home Speaker 500 ניתן למצוא בסניפי BoseCenter ובחנויות נבחרות במחיר מומלץ לצרכן של 2200 ש"ח.

מחירי ה-Bose Soundbar 500 ו-Bose Soundbar 700 יעמדו על 2700 ש"ח ו-4300 ש"ח, בהתאמה.

לא מדובר על הרמקולים החכמים הזולים ביותר הקיימים כיום בשוק, אך כיאה לחברת Bose, ככל הנראה שמדובר ברמקולים החכמים מבין הטובים ביותר בשוק מבחינת שמע. חברת Bose מצטרפת לטרנד הרמקולים החכמים uמשתמשת בגישה הפתוחה של אמזון על מנת לשלב בקלות את Alexa במוצרי החברה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות