הפתעה: סוני משחררת משחק Lemmings חדש לסמארטפונים

הפתעה למעריצי “הנמלולים” (Lemmings): סוני שחררה משחק חדש בסדרת משחקי החידות המפורסמת, למכשירים הניידים. המשחק, שנקרא פשוט “Lemmings”, זמין כעת להורדה עבור אנדרואיד ו-iOS, ללא תשלום. המשחק מוצע בחינם תחת מודל ה-Free-to-play הנפוץ למכשירי הסמארטפון.

אם אינכם מכירים את הנמלולים, מדובר בסדרת משחקים שבה עלינו לעזור ליצורים הקטנים והתמימים להגיע למחוז חפצם. הם לא מאוד חכמים, אז אנחנו צריכים להגיד להם בדיוק מה לעשות, ולהשתמש ביכולות המיוחדות שלהם, כדי שיפנו דרך לכמה שיותר חברים שיוכלו לעבור בדרך ליציאה מהשלב. בסופו של דבר מדובר במשחק חידות, עם נגיעה של הומור שובה לב. המשחק הראשון בסדרה יצא בשנת 1991.

ניכר כי סוני עשתה מאמץ להתאים את הנמלולים הנוסטלגיים למכשירי הסמארטפון. השלבים כעת הם אנכיים, ולא אופקיים, כך שנוח להחזיק את הטלפון כרגיל בזמן המשחק (במקום לסובב את המכשיר על צידו). בנוסף, סוני נפטרה מהאפשרות לשלוט במצלמה, כך שהשלב תמיד גלוי לכם במלואו. כפתורי הטאץ’ במשחק הותאמו למכשירים הניידים, ונראה כי המשחק אכן מתאים לפורמט החדש.

מלבד התאמת המשחקיות למכשירים הניידים, סוני גם הכניסה כמה מנגנונים מוכרים מעולם ה-Free-to-play למשחק. למשל, יש כעת משאב חדש ב-Lemmings, שנקרא פשוט “אנרגיה”. כל פעולה שתבצעו צורכת “אנרגיה”, שיכולה להיגמר בכל רגע במשחק (אפילו במהלך שלב), ובלעדיה לא תוכלו להתקדם. על מנת לקבל עוד “אנרגיה” צריך להמתין פרק זמן, או לשלם כסף. בנוסף, תוכלו לחפש חפצים לאיסוף ולגלגל “רולטות” של פרסים.

הורדה לאנדרואיד

הורדה ל-iOS

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות