-פרסומת-

לא עוד: Essential מפסיקה למכור את מכשיר ה-Essential Phone

| יום ראשון, 30 בדצמבר 2018, 13:30 | סלולר
Essential Phone

Essential Phone

חברת Essential, אשר בפיתוחה נמצא מכשיר ה-Essential Phone (או PH-1), הודיעה לאחרונה כי תפסיק לייצר את מכשיר ה-Essential PH-1 ועקב כך תפסיק את מכירתו. ההודעה הגיעה דרך דובר החברה, שהסביר כי Essential תפסיק את מכירת המכשיר דרך אתר החברה ותפסיק את ייצורו.

ההודעה התפרסמה לאחר שהחברה נהגה להציג הנחות ענק על מה שנותר מהמלאי, כשלצד זאת הספקנו לשמוע על בכירי חברה שעזבו, עיכובים במשלוחי המכשירים, פיטורים והפסקת הייצור של הדור הבא ל-Essential PH-1, כך שלא נוכל להגיד שאנחנו מופתעים עקב התוצאה אליה הגיע המותג. מהצד השני של המתרס, דובר החברה הזכיר כי “אנחנו נמצאים בשלבי עבודה לייצור מוצר המובייל הבא שלנו“, ומכאן שהחברה לא מסיימת את פעילותה, אלא רק נוטשת את הסמארטפון הראשון בפיתוחה.

אם נפרש את דבריו, לא נוכל לומר באופן ישיר כי החברה עובדת על דור חדש ל-Essential Phone, אך ניתן להניח שעל זה מדובר. עצם העובדה שהדובר דאג להזכיר “מוצר מובייל” במקום לומר טלפון, מעידה על כך שישנו סיכוי סביר שהחברה שהוקמה על ידי אחד מאבותיה של מערכת ההפעלה אנדרואיד, אנדי רובין, לא תנסה את מזלה עם עוד סמארטפון.

בנוגע ללקוחות הקיימים של החברה, הדובר דאג להבהיר כי מכשיר ה-Essential PH-1 ימשיך לקבל עדכוני תוכנה מהירים ותמיכה ללקוחות. יחד עם זאת, החברה תמשיך לדאוג לייצור אביזרים, זאת תוך שהיא עובדת על המוצר החדש המוזכר לעיל. חדשות נוספות אודות המוצר המסתורי עליו עובדת החברה אינן ידועות בשלב זה.

מקורות
gsmarena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות