טיזר חדש לדברים מוזרים 3 חושף את תאריך עליית הסדרה לנטפליקס

נטפליקס ניצלה את חגיגות השנה החדשה על מנת לפרסם טיזר חדש לעונה 3 של הסדרה דברים מוזרים (Stranger Things) ומלבד חשיפת רמזים שונים לדברים שיבואו, חושפת החברה גם את התאריך הרשמי לעלייתה לאוויר של העונה החדשה ב-4 ביולי, 2019, יחד עם חגיגות יום העצמאות באמריקה.

הטיזר החדש ממשיך להתמקד במקום בו כנראה תתרכז העונה השלישית – Starcourt Mall, קניון חדש שייפתח בעיר הוקינס בשנת 1985. בטיזר ניתן לראות שידור טלוויזיה המציג את כניסתה של השנה החדשה, עם דיק קלארק שמציג את השנה החדשה בתוכניתו בחסות, איך לא, Starcourt Mall.

את מילותיו של קלארק קוטעים קטעים אלטרנטיביים המציגים תוכנת מחשב המופיעה על המסך ומספקת לנו מספר טיזרים. ראשית, בין בליל אותיות שממשיכות לנוע אנו מוצאים מספר מילים המרכיבות את הביטוי "When Blue and Yellow Meet in the West", אשר ככל הנראה מתייחס גם הוא לקניון החדש.

מעריצים אדוקים של הסדרה כבר חשפו כי השעון שהופיע בטיזר הראשון לעונה השלישית של דברים מוזרים, בו נחשפה פרסומת לקניון החדש, מופיע שעון שהידיים שלו מופיעות בצבעים כחול וצהוב, וכשיפגשו? אולי בשעת חצות, כנראה שנראה כמה דברים מוזרים.

צפו בטיזר הראשון וחפשו את השעון סביב 0:38 דקות:

הדבר השני שמופיע בטיזר החדש הינו ניסיון פריצה לארגון בשם Lynx Corp דרך הפעלת תכנית בשם SilverCatFeeds.exe. גם שם קובץ זה הופיע בחשיפות של מעריצי הסדרה, אם כי לא הצלחנו לאתר את משמעותו.

פוסטר חדש לעונה השלישית נחשף גם הוא ומציג את הטייטל לעונה החדשה – "קיץ אחד יכול לשנות הכל", ורומז כי העלילה של העונה החדשה תתרחש בקיץ 1985. בפוסטר ניתן לראות את הילדים חוגגים מתחת למטר של זיקוקין לכבוד חגיגות העצמאות בארה"ב, כשמייק ואילבן אוחזים ידיים, ואילבן מביטה לאחור אל זוג רגלי עכביש חשוד.

דברים מוזרים 3

תמונה: נטפליקס

“דברים מוזרים” היא סדרת מדע בדיוני ואימה המתרחשת בשנות ה-80. מיד עם עונתה הראשונה היא הפכה לסנסציה טלויזיונית. הסדרה עוקבת אחרי עיירה אמריקאית קטנה ושקטה בשם הוקינס, שתושביה מוצאים את עצמם בלב ליבו של שטח מחקר ממשלתי סודי.

המחקר גורם לפתח בין העולם שלנו לעולם אחר, עולם מראה אפל לעולמינו, ודרך הפתח הזה מפלצות מתחילות לפלוש לעיירה. חמישה ילדים, אמו של אחד מהם והשריף של העיירה הם כל מה שעומד בין הפולשים מהמימד המקביל לגורלה של האנושות כולה. אחת מהילדים הייתה בעצמה מושא ניסוי ממשלתי, ופיתחה כוחות על שמאפשרים לה להילחם ביצורים ולהגן על חבריה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות