-פרסומת-

עונה 5 של מראה שחורה בדרך, אבל כנראה לא תגיע בקרוב

מראה שחורה

לפני פחות משבוע קיבלנו, לראשונה בזמן רב, סיפור חדש מאנתולוגיית “מראה שחורה” (Black Mirror), סדרת סיפורי הזוועה האלקטרוניים של צ’רלי ברוקר (Charlie Brooker). “בנדרסנאץ’” (Bandersnatch) הוא סרט אינטראקטיבי בו הצופים בוחרים בשביל גיבור הסרט את הפעולות העיקריות שהוא הולך לבצע. אם עדיין לא לקחתם את בנדרסנאץ’ לסיבוב, כדאי לכם לפחות להתנסות – זו חווית צפייה מאוד שונה, ומאוד מעניינת.

מדיווחים חדשים אנחנו למדים שלא נראה “מראה שחורה” עוד זמן מה בגלל זה. העונה החמישית של הסדרה, שהייתה צפויה לצאת ב-2018, נדחתה. זה מובן, כיוון שבזמן שאתם קוראים את המילים הללו השנה היא כבר 2019 לכל הפחות. כלל הנראה לא מדובר גם בדחייה קטנה.

ברוקר אומנם לא כותב את התסריטים של הסדרה לבד, אבל הסיפורים הם הסיפורים שלו. בתור כותב, מפיק ושואוראנר, הוא עסוק מעל לראש עם הסדרה הזאת, והוא סיפר ש”בנדרסנאץ'” לקח לו את כל הזמן ומהשאבים מהשנה שעברה. כשמסתכלים לאחור ורואים שבין עונה לעונה עברה תמיד שנה, אפשר להסיק שיקח לו עוד שנה לסיים את עונה 5 – כי בשנה האחרונה הוא, כאמור, לא עבד עליה.

המועד הרשמי הוא “2019”, ונטפליקס, שמפיקה ומפיצה את הסדרה, לא מספקת מידע נוסף. אולי נופתע עם יציאה מוקדמת יותר, אבל רוב התחזיות מצביעות על סוף השנה. נותר לחכות להכרזות יותר ספציפיות.

מקורות
The Verge
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות