טלוויזיות חכמות LG עם ThinQ AI (מקור LG)

טלוויזיות חכמות LG עם ThinQ AI (מקור LG)

משפחת הטלוויזיות החדשה של LG לשנת 2019 תגיע עם מעבד α9 מהדור השני

חברת LG מכריזה על משפחת טלוויזיות חכמות חדשה אותה תציג בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2019 שתיפתח באופן רשמי בימים הקרובים. גולת הכותרת במשפחת הטלוויזיות החדשה היא טכנולוגיית ה-ThinQ AI שמופעלת על ידי מעבד חכם חדש מדגם α9 (אלפא 9) מהדור השני המאפשר למידה עמוקה של המשתמש ויכולות משופרות לעומת הדור הקודם.

הטלוויזיות החכמות החדשות יגיעו עם טכנולוגיית ה-ThinQ AI של LG עם תמיכה בהפעלה של כלל המוצרים החכמים של LG ישירות מהטלוויזיה ותמיכה בהפעלה קולית באמצעות העוזרות הקוליות Google Assistant ו-Amazon Alexa. את מעבד ה-α9 החדש ניתן למצוא בסדרות ה-OLED החדשות של LG מדגמי Z9, W9, E9 ו-C9, כאשר הוא ישמש ללמידה של התוכן והתאמה של התצוגה בהתאם אליו עם תמיכה בהעלאת הרזולוציה ל-8K ושיפור רעשים בתוכן.

LG מציינת כי הטכנולוגיה החדשה של החברה תתמוך בתוכן ממעל 140 מדינות שונות, מה שיאפשר למכשירים התומכים ב-ThinQ AI לבצע שאילתות חכמות ומסובכות יותר לטלוויזיה על מנת לקבל את התוכן אותו הם רוצים במינימום מאמץ מצד המשתמש.

את המעבד החדש יהיה ניתן למצוא גם במסכי הפרימיום של LG לשנת 2019, מסך ה-SM99 בגודל 75 אינץ' ורזולוציית 8K וכן בסדרות ה-SM9X ו-SM8X שיגיעו תחת המותג החדש NanoCell TV שנועד להדגיש את הטכנולוגיות השונות של LG. ה-NanoColor לשיפור איכות התמונה, NanoAccuracy לזוויות צפייה רחבות, NanoBezel לעיצוב בעל מסגרת דקה במיוחד.

ככל שמוצרים הופכים לחכמים יותר כך נדרשות החברות להשקיע יותר בטכנולוגיה על מנת לספק פתרונות איכותיים יותר למשתמשים, יחד עם יכולת עבודה עם מוצרים מחברות נוספות, מה שהופך את הבתים לחכמים יותר משנה לשנה.

מקורות
LG
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות