נטפליקס חושפת טיזר חדש ותאריך רשמי לעונה השניה של המעניש

המעניש (תמונה: נטפליקס)

אחרי טיזר קצרצר שהזכיר לנו שפרנק קאסל חי, בועט ויורה, נטפליקס (Netflix) שחררה טיזר עם קצת יותר בשר לסדרה "המעניש" (The Punisher). בטיזר החדש נחשף תאריך היציאה של העונה השניה – יום שישי ה-18 בינואר, מעט יותר משבועיים מהיום. הטיזר עצמו מתמקד בשתיים מהדמויות המרכזיות של העונה, והוא מסתמך על כך שכבר ראיתם את העונה הקודמת.

מכאן יהיו ספוילרים לעונה הראשונה של "המעניש"

בטיזר מככבים שני שחקנים, שמציגים את שתי הדמויות שלהם. ג'ון ברנת'אל (Jon Bernthal) הוא שוב פרנק קאסל/המעניש, חייל העילית שמשפחתו נרצחה כחלק מנסיון להסתיר את קיומו של ארגון צללים בתוך צבא ארצות הברית. קאסל מדבר על זה שהוא חייב להמשיך, שהעבודה לא הסתיימה, ושהוא לא מתכנן למות – כי הוא זה שהורג.

השחקן השני הוא בן בארנס (Ben Barnes) מ"ווסטוורלד", שחוזר לתפקיד בילי רוסו. בילי, להזכירכם, היה מחבריו הטובים של פרנק בצבא, והתגלה כאחד מהאויבים הגדולים ביותר שלו, ומהאחראיים המידיים לרצח של משפחת קאסל. פרנק העניש את בילי בזעם אלוהי, כאשר ריסק את פניו היפות של בילי לתוך מראה והשחית אותן ללא היכר. כתוצאה מהפציעה והכאב, בילי חווה נזק מוחי רציני – בסוף העונה הראשונה נאמר לנו שהוא עשוי לא לצאת מזה לעולם.

כעת אנחנו רואים את בילי מוריד את התחבושות, ומתענה עם זכרונות שהוא לא מצליח להשלים. יש לו רק את פניו להסתכל עליהן במראה, ולהרגיש שמה שהוא רואה קשור ישירות למי שהוא, ולמה שנעשה לו. בתודעתו הוא רואה דמות אפלה שאחראית לזה, ככל הנראה זכרון עמום מהקרב האחרון שלו עם קאסל. לבסוף הוא עוטה מסכה, שגם היא נראית כמו מראה שבורה, מסכה שככל הנראה הוא ישתמש בה לצורכי פשע.

העונה השנייה תגיע במלואה לנטפליקס ביום שישי, ה-18 בינואר, עוד כשבועיים מהיום.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות