הוכרזו: B&O Beoplay E8 2.0 – אוזניות נטולות חוטים עם חיי סוללה ארוכים יותר וטעינה אלחוטית

אוזניות Beoplay E8 2.0 ומשטח טעינה (מקור B&O) אוזניות Beoplay E8 2.0 ומשטח טעינה (מקור B&O)

יצרנית מוצרי האודיו Bang & Olufsen, הידועה גם כ-B&O, הכריזה על גרסה חדשה לאוזניות ה-TWS האלחוטיות מדגם Beoplay E8 אשר עונות לשם Beoplay E8 2.0. הדגם המשופר של אוזניות ה-E8 יגיע עם מארז אחסון וטעינה חדש התומך בטעינה אלחוטית ובעל חיבור מסוג USB-C.

בעוד על פניו האוזניות עצמן של דגם ה-Beoplay E8 2.0 החדש יהיו זהות לאוזניות בגרסת ה-E8, ההבדל הגדול מגיע בדמות קופסת האחסון שלהן המשמשת גם לטעינה של האוזניות ומגיעה בגרסה החדשה עם תמיכה בטעינה אלחוטית של הקופסה עצמה, מה שהופך אותן לאלחוטיות ביותר ממובן אחד.

ההבדל העיקרי בקופסת האחסון בין הגרסה הישנה לחדשה מתבטא גם בקיבולת סוללה פנימית גדולה יותר כאשר המארז יוכל להטעין את האוזניות 3 פעמים מלאות, מה שמסתכם בזמן שימוש של 16 שעות, זאת לעומת 12 השעות בגרסה המקורית. בנוסף, החברה שיפרה את העיצוב הפנימי של הקופסה והוסיפה נורות LED המציגות את מצב הסוללה הפנימית.

אוזניות Beoplay E8 2.0 (מקור B&O)
אוזניות Beoplay E8 2.0 (מקור B&O)

בנוסף לאוזניות ה-E8 2.0 החדשות, B&O הציג גם פד טעינה אלחוטי יעודי בעוצמה של 10W שיגיע בעיצוב עשוי אלומיניום ועור שנועד להיות תוסף לאוזניות החדשות, אך אין צפי זמינות או מחיר לפד.

אוזניות ה-Beoplay E8 2.0 החדשות יגיעו עם תג מחיר גבוהה של 350 דולר, כ-50 דולר מעל מחיר הדגם המקורי כאשר הן צפויות להיות זמינות למכירה החל מה-14 בפברואר. משתמשים בגרסה המקורית שירצו לקנות את מארז הטעינה החדש יאלצו להיפרד מ-200 דולר.

אוזניות ה-E8 2.0 החדשות של B&O מביאות חידוש לתחום אוזניות ה-TWS שהתפתח במהלך 2018 עם טעינה אלחוטית, אך השידרוג הזה מגיע גם עם מחיר גבוה, בדומה לשאר אוזניות B&O. נותר לקוות כי חברות נוספות יאמצו את הטרנד החדש ויציעו דגמים בעלי תמיכה בטעינה אלחוטית אך במחיר סביר יותר.

השוואת מפרטים