צפו בטריילר האחרון לעונה השנייה של המעניש

שבוע לפני שעולה לנטפליקס (Netflix) העונה השנייה של "המעניש" (The Punisher), חברת הסטרימינג משחררת טריילר נוסף ואחרון לעונה המבוקשת. הטריילר מציג את הדמויות הפועלות העיקריות של העונה, ביניהן הנבלים המרכזיים שלה והסיבה שפרנק קאסל/המעניש חוזר לפעול אחרי שבסוף העונה הקודמת הוא מצא הזדמנות לצאת מכל זה, ולמצוא שקט בחייו.

ג'ון ברנת'אל (Jon Bernthal) משחק שוב את המעניש, שלא מצליח לשמור על עצמו מחוץ לצרות. הוא נתקל באיימי, נערה צעירה שנרדפת על ידי ארגון בעל אופי צבאי, שכאילו שופך את כל המשאבים שלו עליה. קאסל מציל את הילדה מרודפיה, ומסתבך בקנוניה שעולה גבוה יותר ממה שהוא ציפה. אחרי שניהם דולק טיפוס דתי שלוח רסן בשם ג'ון פילגרים, שלא בוחל באמצעים כדי לחסל את הנערה, ואת קאסל שעומד בדרכו.

במקביל, בן בארנס (Ben Barnes) חוזר לשחק את בילי רוסו, חברו של קאסל שהתגלה כנבל נוראי לקראת סוף העונה הקודמת. רוסו מתעורר מהתרדמת בה הוא היה שרוי לאחר פציעתו, והוא חולם סיוטים נוראיים על המעניש – סיוטים שיפתרו, לדעתו, רק אחרי שהוא ישמיד את פרנק קאסל בכל דרך אפשרית.

העונה השנייה של "המעניש" תעלה במלואה לנטפליקס לקראת סוף השבוע הבא, ביום שישי ה-18 בינואר. ביקורת מלאה לעונה תתפרסם כאן בגאדג'טי זמן קצר לפני כן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות