הוכרז: Ressence Type 2 smartwatch – שעון מכאני חכם במחיר 48,800 דולר

יצרנית השעונים Ressence הכריזה על ה-Type 2 smartwatch, שעון מכאני חכם בעל מנגנון ה-e-Crown של החברה המשדרג את יכולות השעון הרגיל, כל זאת בתג מחיר לא קטן של 48,800 דולר.

Ressence ידועה כיצרנית שעונים פרימיום לעשירון העליון כשה-Type 2 עושה קפיצת מדרגה בתחום השעונים המכאנים. בעוד הוא מוגדר כשעון “חכם” לא מדובר על “שעון חכם” במובן הקלאסי אשר מגיע עם מערכת הפעלה חכמה, צג ועוד, אלא על מנגנון משודרג ומיוחד בשם e-Crown עם תצוגת שעון לא סטנדרטית שלא נסמכת על מחוגים רגילים אלא תזוזה של התצוגה כולה.

השעון מגיע גם עם תאים סולאריים מובנים הטוענים את הסוללה הפנימית שלו ,שמחזיקה כ-36 שעות לפי היצרן, כשהם נפתחים רק כאשר השעון מגיע למצב סוללה נמוך ובאופן רגיל הם מוסתרים על ידי מנגנון פנימי בשעון.

שעון Ressence Type 2 (מקור Ressence)

שעון Ressence Type 2 (מקור Ressence)

היכולות ה”חכמות” של השעון מסתכמות בהצגת שני אזורי זמן בו זמנית עם מעבר בין אחד לשני על ידי לחיצה על קדמת השעון, כאשר ניתן לכוון את אזורי הזמן באמצעות אפליקציה יעודית למכשיר הסלולרי דרך ה-Bluetooth או באמצעות ידית כיוון אחורית נשלפת.

בנוסף, השעון מכיל מנגנון עצמי לכיוון הזמן, כך שגם אם לא לובשים אותו, אחרי 12 שעות של “חוסר שימוש” הוא יעצור באופן עצמאי על מנת לחסוך בסוללה, ויכוון את עצמו מחדש כשיחזרו להשתמש בו.

שעון ה-Type 2 יהיה זמין למכירה בחודש אפריל הקרוב בתג מחיר של 48,800 דולר.

השעון החדש של Ressence רחוק מלהיות שעון זול או כזה שיזכה לקהל משתמשים רחב במיוחד, אך הנקודה החשובה בו היא מנגנון ה-e-Crown שמציג כי ניתן לקחת שעון מכאני רגיל ולשפר אותו עם יכולות נוספות אפילו אם מדובר בהצגת 2 אזורי זמן וכיוון אוטומטי של השעה בלבד.

הדגמת תפעול:

מקורות
theverge
hodinkee
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות