מכשיר ה-Galaxy F המתקפל של סמסונג ייחשף ב-20 בפברואר

השלט שהוצב בפריז על ידי סמסונג (תמונה: Samsung)

שמועות רבות סובבות כרגע את המכשיר המתקפל של סמסונג, זה מסתמן כצעד הראשון שלנו אל עבר העתיד בו מכשירים מסוג זה יהיו הסטנדרט. אך את כל אלו נצטרך לבחון לאחר יציאת המכשיר ולהחליט האם המוצר בשל מספיק על מנת לפרוץ בעוצמה לשוק הגלובלי ולהחליף את הסמארטפונים הנוכחיים, ובזמן הזה, נסתפק בעובדה שההמתנה למכשיר תסתיים ב-20 בפברואר.

דרך שלטי ענק אותם הציבה סמסונג בכיכר הקונקורד בפריז, נוכל לראות כיתוב בקוריאנית המפורש ל-“The future unfolds” ו-“February twentieth“. האמירה הראשונה מצביעה על כך שהמכשיר המתקפל המדובר אשר עתיד לנשוא את השם Galaxy F או Galaxy Fold, יוכרז בתאריך ה-20 בפברואר. זה הוא אותו התאריך בו סמסונג תציג גם את סדרת ה-Galaxy S10.

Samsung Foldable Display (תמונה: Youtube)
Samsung Foldable Display (תמונה: Youtube)

בתמונות ניתן למצוא את השלטים המכילים את האמירות המוזכרות לעיל, גם ביום וגם בלילה. התרגום לאנגלית נעשה על ידי סמסונג בעצמה בהודעת החברה לעיתונות, זאת כנראה על מנת למנוע בלבול שיווצר על ידי תרגום מכונה. בנוסף לדברים הללו, מכשיר ה-Galaxy F אמור לכלול זוג סוללות בקיבולת 3100 מיליאמפר/שעה, כשכל אחת מהן תתפעל מסך אחר במכשיר.

מסכו הראשי של הסמארטפון מתקפל כלפי פנים, בעוד שבזמן שהמכשיר מקופל, תוכלו להשתמש במסך החיצוני והקטן מהשניים. גודלו של המסך הראשי עומד על 7.3 אינץ’ ביחס תצוגה של 4.2 ל-3, כאשר גודלו של המסך המשני מסתכם ב-4.58 אינץ’ ביחס תצוגה של 21 על 9. יחד עם זאת, ה-Galaxy F עתיד להגיע עם מערך צילום משולש בגבו ומחירו המשוער נאמד בכ-1770 דולרים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים