דגמי ה-Galaxy S10 ו-Galaxy S10 Plus נחשפים בתמונות חיות

Galaxy S10 ו-Galaxy S10 Plus (תמונה: allaboutsamsung) Galaxy S10 ו-Galaxy S10 Plus (תמונה: allaboutsamsung)

לאחר שגילינו כיצד הסדרה נראית בשלל הדמיות, דיווחים ועיצובים, זוג הדגמים הראשיים בסדרת מכשירי הדגל הבאה של סמסונג דולפים לרשת בתמונות חיות המציגות את הסמארטפונים במלואם. התמונות עושות את דרכן אלינו באמצעות האתר הגרמני AllAboutSamsung, אשר שם את ידיו על על המידע המיוחד והפיץ מספר תמונות של דגמי ה-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus דרך האתר.

בתמונה הראשונה נוכל לראות את חזיתם של זוג הדגמים, כשלמעשה, התמונה מאמתת את כל ההדלפות אשר הגיעו לפניה והציגו את המכשירים במסגרת תמונות הדמיה. בחלקם העליון והימני של המסך נמצא חור מצלמה, כשמשמאלו נפרסת שורת ההתראות. דגם הפלוס כולל זוג מצלמות סלפי בחזיתו, כך שהמודול המכיל אותם מציע צורה אליפטית לעומת צורת העיגול המוכרת לנו מדגם ה-Galaxy A8s.

השול התחתון המככב בזוג המכשירים אינו קטן כפי שדגמי האייפון אימצו לאחרונה, כך שנוכל לשער שהמסך אינו יוצר קימור לכיוון גב המכשיר על מנת להקטין את השול התחתון לרמה מקסימלית. מיקום הכפתורים מבלבל בשלב זה, זאת עקב העובדה שישנו כפתור הממוקם גבוה למדי במסגרת המכשיר בצידה הימני, כך שאנחנו תוהים האם זה הוא כפתור הכיבוי וההדלקה או כפתור ה-Bixby במיקום חדש לעומת הסדרות הקודמות.

חלקם האחורי של זוג המכשירים החדשים בסדרת הגלקסי S10 כולל מערך צילום משולש, כשמבזק ה-LED וחיישנים נוספים מתיישבים לצידם הימני של חיישני הצילום. חלקה התחתון של המסגרת מכיר לנו את שקע האוזניות אותו סמסונג עתידה להשאיר גם בדגמים החדשים, זאת לצד מחבר הטעינה מסוג USB Type-C וגריל הרמקולים המוכר יחד עם מיקרופון הממוקם לצידו. נקודה נוספת לטובת השמועות מסתמנת כשגם בהדלפה זו לא ניתן למצוא סורק טביעות אצבע, מה שמעיד על כך שהסורק נמצא מתחת למסך.

על סדרת ה-Galaxy S10 צפויה סמסונג להכריז ב-20 בפברואר.

השוואת מפרטים