עיצובה החדש של אפליקציית ה-Gmail באנדרואיד ואייפון (תמונה: Google)

עיצובה החדש של אפליקציית ה-Gmail באנדרואיד ואייפון (תמונה: Google)

גוגל מעצבת מחדש את אפליקציית Gmail לאנדרואיד ואייפון

לאחר שעיצבה מחדש את שירותי ה-Gmail במחשב, פונה גוגל לאפליקציה הנמצאת בסמארטפון שלנו ומיישרת את הקו העיצובי גם עבורה. השינוי מביא עמו מראה נקי מאוד לעומת המראה הנוכחי, כאשר האפליקציה החדשה מציגה בפנינו מראה לבן מאי פעם, עם חוסר בולט בצבע האדום של אפליקציית ה-Gmail הנוכחית.

מעבר לרמה העיצובית, עם העדכון החדש גוגל מתכננת להטמיע את מיטב הפיצ'רים שהציגה לנו עם העדכון העיצובי לשירותי ה-Gmail במחשב, כך שכעת נוכל ליהנות מיכולות הבינה המלאכותית, זאת בנוסף לפיצ'ר ה-Smart Compose המאפשר השלמה אוטומטית של משפטים. פיצ'ר נוסף שיגיע לאפליקציה הוא ה-Smart Reply, שבדומה ל-Smart Compose, מציע למשתמשים השלמות אוטומטיות לתשובות על מנת לאפשר מענה מהיר יותר.

עוד פיצ'ר בו גוגל מתגאה הינו ה-Nudge, המשמש כתזכורת למענה על הודעות מייל החשובות לכם. בצילומי המסך המוצגים לנו מאפליקציית ה-Gmail העתידית באנדרואיד, נוכל לראות כי פונקציית החיפוש זכתה לשורה שלמה, לעומת נקודה לחיצה בעיצוב הקודם.

חלוקת המיילים ל"רשתות חברתיות", "קידומי מכירות" ו"פורומים" נותרה זהה, אך עם עיצוב חדש ומרענן ללא פסים המפרידים בין מייל אחד לשני. במידה ונשלח קובץ במסגרת המייל, המקבל יוכל לצפות בו כבר במסך הראשי וללא צורך בכניסה למייל המלא. מעבר בין חשבונות יתבצע באמצעות לחיצה על האייקון של תמונת הפרופיל בחלק העליון של המסך, ובחירה בחשבון החדש בו תרצו לצפות.

העדכון הכולל את העיצוב החדש ל-Gmail יופץ למכשירי האייפון והאנדרואיד בשבועות הקרובים.

מקורות
Google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות