הסמארטפון המתקפל של סמסונג נחשף בסרטון וידאו פרסומת

Samsung Galaxy F (הדלפה: Slashleaks) Samsung Galaxy F (הדלפה: Slashleaks)

סמסונג הציגה בחטף את אב הטיפוס למכשיר המתקפל הראשון שלה לפני מספר חודשים לצד פרטים מועטים, כשהמכשיר צפוי להיחשף במלואו לצד דגמי ה-Galaxy S10 כבר באירוע Unpacked 2019 שתערוך החברה ב-20 בפברואר בסן פרנסיסקו. עוד לפני שזה קורה, דולף לרשת סרטון וידאו פרסומת מושקע שמציג את המכשיר וחלק מיכולותיו החדשות.

הסרטון מתנגן כשברקע השיר Que Sera Sera של דוריס דיי ומציג תחילה מספר המחשות שאינן קשורות בהכרח לתחום הסמארטפונים, אך רומזות לשימושים במכשיר בעל תצוגות נפרדות. בעוד סמארטפון ה-Galaxy F (או Galaxy Fold) המתקפל צפוי להגיע רק עם מסך אחד מתקפל, בעת שהוא מקופל נראה כי יהיה מדובר בשתי תצוגות נפרדות, ואם השימוש במראות הטכנולוגיות שמציגה סמסונג בסרטון הן רמז למשהו, הרי שזה לאפשרות למעבר פשוט ביניהן דרך ממשק המשתמש המותאם לסמארטפון המתקפל, גם כאשר המכשיר מקופל.

בהמשך אנו רואים אדם מצייר על גבי מסך טאבלט, ככל הנראה המכשיר המתקפל כשהוא במצב פתוח. הציור נעשה באמצעות עט סטיילוס, מה שרומז על התמיכה של המכשיר החדש בעט של סמסונג. הוידאו עוסק רבות בצד האומנותי בדרכים שונות, ורומז כי סמסונג תבחר לשווק את המכשיר לקהל הרחב ככלי עבודה ליוצרים, אם כי ייתכן שהתכונות הספציפיות המוצגות בצד זה נוגעות להלך רוח כללי של סמסונג במכשיריה השונים, ולא בהכרח ל-Galaxy F באופן ספציפי.

הקטע המשמעותי ביותר בו מוצג הסמארטפון המתקפל בבירור מראה מכשיר דק יותר מאב הטיפוס שהדגימה סמסונג בשנה שעברה, אם כי מדובר בסרטון פרסומת שלא בהכרח משקף את המציאות במלואה. הסרטון מציג אישה שמחזיקה את הטלפון כהמסך שלו דולק ואז פותחת אותו ומסתכלת פנימה כשהיא מחזיקה אותו כמו ספר, ולא כמו טאבלט. החלק המעניין כאן הוא שילוב המסך בחלקו פנימי של הטלפון וגם בחלקו החיצוני לאחר פתיחתו וזה גורם לנו לתהות כמה מסכים בדיוק מתכוונת סמסונג לשלב במכשיר הזה בכלל?

בהמשך הוידאו אנו רואים מכשיר המשמש לביצוע בדיקת אולטרה-סאונד ביתית באמצעות רכיב חיצוני המתחבר לטלפון. נראה כי זהו עדיין המכשיר המתקפל, אשר בחלקו הקדמי מסך בעל שוליים דקיקים למדי, ללא מגרעת וללא חור בתצוגה למצלמת הסלפי, זו ככל הנראה נמצאת בחלקו הפנימי של המכשיר כשהוא פתוח.

Samsung Galaxy F (הדלפה: Slashleaks)
Samsung Galaxy F (הדלפה: Slashleaks)

גב המכשיר זהה כמעט לחלוטין לזה של ה-Galaxy Note 9, אם כי ניתן להבחין שגופו הכללי של המכשיר עבה יותר ו בחלקו העליון ישנו פס לכל רוחבו שרומז למקום בו הוא מתקפל.

Samsung Galaxy F (הדלפה: Slashleaks)
Samsung Galaxy F (הדלפה: Slashleaks)

הסרטון מלווה בטקסטים בשפה הויאטנמית, מה שרומז למקור הסרטון. בחלקו הראשון מופיע כיתוב שפירושו, בתרגום חופשי, “תוכלו לבחור את העיצוב הטוב ביותר לאשליה שלכם”, כשבסוף הסרטון מופיעים על גבי המסך הכיתובים “סטנדרטים חדשים נוצרים היום” ו-“כדי שתוכלו לשאול אותי עליהם מחר”.

*עדכון (2.2.19) – סמסונג פירסמה את סרטון הוידאו באופן רשמי בערוץ היוטיוב שלה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים