אידריס אלבה הוא הנבל בטריילר החדש ל"הובס ושו", סרט הספין-אוף של "מהיר ועצבני"

ערוץ היוטיוב הרשמי של "מהיר ועצבני" (Fast and Furious) הוציא טריילר עם השם המפוצץ הבא: "מהיר ועצבני מציג: הובס ושו". הטריילר הוא לסרט "הובס ושו" (Hobbs & Shaw), כמובן, שהוא סרט הספין-אוף הראשון שיוצא לסדרת סרטי הפעולה המוגזמים. כמו ששמו רומז, הוא הולך להתמקד בשתי דמויות מרכזיות בפרנצ'ייס – לוק הובס, אותו משחק דוויין ג'ונסון (Dwayne Johnson), ודקארד שו, שהתחיל כנבל אך הצטרף לצוות הגיבורים, ואותו משחק ג'ייסון סטיית'האם (Jason Statham).

הובס ושו ממש לא מסתדרים, ולמרות שבסרט השמיני בסדרה הם נאלצו לעבוד ביחד ואפילו הצליחו ליהנות מזה, הם לא באמת סומכים אחד על השני. כעת הם מגויסים בתור שני המומחים הטובים ביותר להפלת נבל חדש – פושע בינלאומי בשם בריקסטון. את בריקסטון משחק אידריס אלבה (Idris Elba), והוא נבל-על לכל דבר. עד עכשיו סרטי "מהיר ועצבני" התקרבו עוד ועוד לז'אנר גיבורי העל, ובסרט הזה נדמה שהם יחצו את הגבול סופית.

בריקסטון הוא אדם-על – בעזרת טכנולוגיות שונות הכוח הפיזי שלו על-אנושי, המוח שלו חד ביותר, והוא אפילו חסין לכדורים. למרות שהובס ושו מומחים בלנטרל אויבים, להרביץ לבריקסטון עד שהוא יפול לא יעזור. הם יאלצו לחשוב מהר, להיות יצירתיים, וקשה מכל, לשתף פעולה, כדי שיהיה להם סיכוי קל שבקלים לנצח.

"הובס ושו" צפוי לעלות למסכים בארה"ב ב-2 באוגוסט הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות